«Будуємо Україну Разом» — це громадська організація, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. Громадська організація «БУР» виникла у 2014 році як волонтерська акція Української освітньої платформи (тоді Львівська освітня фундація) з відновлення житла в Краматорську після його звільнення від російської окупації. Відтоді учасники програми допомагають створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, які цього потребують. Місія — формувати довіру, відповідальність та спроможність серед української молоді.

Волонтери молодіжного центру АртПростір Татіана Нижники та Максим Пузєєв навесні 2023 року відвідали спеціальне навчання від ГО «БУР» у Львові та написали проект для співпраці з цією організацією. Вже влітку вони отримали фінансування для проведення акцій.

У межах проекту в Золотоніській громаді проводилися міні-табори. З 6 серпня молодь стартувала у Золотоноші, з 15 серпня – у Коробівці.

Учасниками акції БУРчику у Золотоноші стали 20 осіб, переважно учнівська та студентська молодь міста. Волонтери АртПростору Антон Пушкар та Валерія Корженевська самостійно склали план робіт та організували майстерню вуличних меблів протягом 3-х днів біля районного Будинку культури.

У Коробівці проведенням акцій по проєкту опікувалася Юлія Ярошенко, директорка місцевої школи, яка залучила понад 20 учасників, серед яких були учні, батьки та вчителі. Як результат – маємо додаткові комфортні локації для громади та «молодіжну кімнату», де активна молодь та учнівське самоврядування зможуть проводити свої ініціативи та самостійно організовувати дозвілля.

БУРчики у Золотоніській громаді реалізуються командою Золотоніської ММГО “Центр розвитку молоді”, у партнерстві з органами місцевого самоврядування за підтримки Будуємо Україну Разом.

Що таке волонтерство з БУР?: https://www.youtube.com/watch?v=SMQiWHcoDVI

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).