Тема боротьби з амброзією у Золотоноші залишається доволі актуальною. Косіння цього шкідника не дає бажаного результату. Щороку ділянки цієї алергенної рослини збільшуються. Бригада косарів комунального підприємства «Міський водоканал» фізично не встигає знищувати бур’яни на території міста, починаючи від струнківського поля до Вільхів, і закінчуючи кілометровою відстанню від Згарів до Новодмитрівки.

Однією з причин недопрацювання у сфері благоустрою випливає болюча тема робітничих кадрів. Спеціалісти відділу контролю за благоустроєм управління ЖКГ з метою своєчасного знищення рослини-агресора віднині вручатимуть не приписи-попередження керівникам підприємств та власникам домоволодінь у приватному секторі, а складатимуть протоколи для притягнення до адмінвідповідальності. Є загальноприйняті правила благоустрою, які повинні виконувати всі золотонісці, тому «гратися» з приписами недоречно, особливо в сезон дощів.

Як вважає перший заступник міського голови Олег Масло, куди складніша ситуація з утримання прибудинкової території багатоповерхівок. Відповідно до загальноміських правил благоустрою управитель повинен доглядати за ділянкою біля будинків не до тротуарів, а до проїжджої частини. Набагато простіше ця ситуація складається з мешканцями ОСББ та ЖБК. Вони не чекають, допоки хтось їм тикатиме пальцем і вказуватиме на непорядок, а самостійно за цим слідкують. Найголовніше, щоб у людей було бажання.

Джерело: громадсько-політична газета”Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).