У Золотоноші відбулося грандіозне танцювальне шоу «Перемагаємо на всіх фронтах». Його ініціатором стала юна керівниця студії “ZlatoDance” Леся Орленко. Свою наставницю підтримали не менш талановиті вихованці.

Видання Золотоноша.City розповідає, що на сцені районного Будинку культури зібралося понад 120 учасників-любителів па та піруетів. Їхній вік від 4 до 70 років. Усіх від малого до поважного танцівника об’єднувала єдина мета – донести мовою вишуканих рухів почуття і переживання, ставлення до оточуючого світу і біль за обірвані емоції та надії… Організатори, кістяк яких склала батьківська аудиторія Лесиних вихованців, намагалися зібрати якомога більше коштів для реабілітації юного воїна, що отримав серйозні поранення, Ігоря Дробота. Леся навчалася з хлопцем у Золотоніській спеціалізованій школі №1.

Протягом 3-х годин креативна і невтомна ведуча заходу Вікторія Долгушина вміло тримала увагу залу, досвідчено подаючи сольні номери, колективні виступи, представляючи іменитих гостей:

  • тренер-хореограф Вікторія Сухенко з колективом «Вікторія» (м. Черкаси)
  • тренери з акробатики Олена Садовська та Дмитро Саінчук і їхній колектив «Ірбіс»
  • подруга-однокурсниця Єлизевета Мілентій

Золотоніському ZlatoDancе усього 3 роки. Але про цей колектив уже знають далеко за межами Черкащини. А на Черкащині учасників колективу уже поважають і цінують як досвідчених майстрів танцю. У їхньому активі перемоги на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де здобули: 3 Гран-прі, 127-перших місць, 49-других, 35-третіх місць.

«ZlatoDancе» – жива мрія Лесі Орленко, до якої вона йшла кілька років. Здобувши диплом хореографа Київського національного університету культури і мистецтва ім. Поплавського, Леся повернулася до рідної Золотоноші, де її змалку знали, як обдаровану танцівницю. Завдяки талановитому педагогу-наставнику Людмилі Федині та вірі і неоціненному вкладу мами – Тетяни Орленко, Леся відбулася як танцівниця та хореограф, і нині вкладає усі свої вміння і хист у юні золотоніські дарування. А танцювальне шоу продемонструвало ще одну грань дівчини – її Людяність і Чуйність. Бо тільки завдяки ентузіазму цієї тендітної дівчини було зібрано 112 тисяч 355 гривень для Іспанця. «Це неймовірно!» – не вірили побратими Ігоря – Аня Ннланду та Сергій Приймак, тримаючи в руках конверт з грошима.

Десятки маленьких зірочок мерехтіло того лютневого вечора на золотоніській сцені: Аня Тобілко, Євгенія Потужна, Настя Писаренко, Софія Міняйло, Софія Чіпа, Мар’яна Козак, Аліса Капран, Максим Міхновський та Аміна Саідова, Діана Грабар, Вікторія Завгородня, Дарина Сидорова, Анна Скачкова, Алісія Луценко, Даша В’юн, Валерія Гриб. Особливих слів захоплення заслуговують молодша група колективу, середня і старша. Не хочу применшити заслуг солістів, але у групі танцювати, як на мене, набагато складніще і відповідальніше. Відчути ритм, не підвести партнерок, тримати стан і граційно вести танець. У кожному повороті голови і злеті рук відчувалося бажання – не підвести наставницю, передати її задум і потішити найвибагливішого глядача – маму, тата, бабусю, дідуся.

По-новому відкрили свої таланти учасниці «Золотоніського батальйону», які доводять, що танцювати, сідати на шпагат і робити колесо можна й тим, кому за 50!

Особливого шарму і смаку додали в танцювальне шоу юна вокалістка Аріна Ніщенко, брати Ігор та Владислав Соколенки, дует Маргарита Лазарєва – Ігор Соколенко, креативний театр пісні «Золоті ворота».

Здавалося б, уже знаю усі таланти Долгушиної. Але так майстерно «вициганювати» гроші на аукціоні – це вершина майстерності, властива тільки Вікторії Іванівні. Вона гроймейстерськи продала чашку та прапор з логотипом ZlatoDancе, кубок, листівку та прапор з автографом Романа Грибова, тубус, сертифікат на фотосесію. Очікувана сума від аукціону була перевищена в кілька разів, бо тільки прапор пішов з молотка за 3 тисячі 200 гривень, тоді як стартова ціна – 500 гривень! От що значить командна робота!

Додаткові донати, окрім грошей, виручених за продаж квитків, глядачі мали змогу опустити у благодійні скриньки. На добру справу завчасно задонатила голова Золотоніської військової адміністрації Ірина Тернова, до ініціативи якої долучився весь колектив районної військової адміністрації, спільно з очільниками Великохутірської та Вознесенської громад. Потужною командою, що не може не тішить, виступили золотоніські підприємці.

А ще неперевершена і надійна група підтримки – два Лесіних тата: один хрещений – Володимир Тахтай, а другий найрідніший – Віктор Орленко.

З дитячою безпосередністю зустріла малеча наймолодшої групи ZlatoDancе заступника командира військової частини Віталія Меглієва. Дівчатка ледь не звалили військового з ніг: кожній, вручаючи малюнок, неодмінно треба було обійняти і притулитися до мужнього чоловіка. Йому дітвора вручила хліб-сіль.

Помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського – Мар’яна Ніщенко та секретар міської ради Наталія Сьомак привітали Лесю Орленко та її творчий ZlatoDancе із шаленим успіхом. Побажали постійних перемог на усіх підмостках світу і тільки найвищих нагород – Гран-прі.

Свято вдалося на славу! Діти отримали масу щирих і непідробних емоцій, глядачі -почуття гордості за талановитого золотоніського хореографа Лесю Орленко та юні місцеві обдарування. Та головне, що завдяки танцювальному шоу була зібрана неочікувана сума коштів для реабілітації Ігоря- Іспанця. Танцюючи, даруємо надію! І доводимо, Золотоноша – місто особливих людей, для яких допомога ближньому – у пріоритеті!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).