5 липня в селі Благодатному на березі Дніпра сталася небезпечна пригода на воді. Дві дівчини, які випливли покататися на каное, не змогли впоратися з сильною течією.

Як розповів виданню Золотоноша.City начальник Добровільної пожежної команди Максим Масюк, його команда помітила дівчат на Дніпрі задовго до небезпеки. Проте згодом, коли минуло майже 2 години, а дівчата зникли з поля зору, пожежники-добровольці розпочали рятувальну операцію.

Виявилося, що дівчат занесло течією далеко від берега, і вони не могли самостійно повернутися через сильний потік води.

Негайно було повідомлено про ситуацію до служби 112. На допомогу Максиму Масюку прибули два інші добровольці, і разом вони на човні вирушили рятувати дівчат.

Рятувальна операція пройшла успішно. Дівчат доставили до берега неушкодженими. З ними провели профілактичну бесіду, щоб застерегти від подібних ситуацій у майбутньому.

Завдяки злагодженим діям добровольців-рятувальників вдалося запобігти трагедії. Це вкотре підкреслює важливість їхньої роботи та ролі у забезпеченні безпеки людей.

Проте нагадаємо про персоналдьну зону відповідальності кожного під час відпочинку на воді:

  • не запливайте на каное чи інших плавальних засобах у місця з сильною течією, не переоцінюйте свої сили, вода – небезпечна стихія;
  • попереджуйте про свої плани близьких або друзів;
  • у разі небезпеки негайно телефонуйте 112.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).