10 вересня у Золотоноші, на частині вулиці Обухова – від перехрестя з вулиці Баха у напрямку районної багатопрофільної лікарні – з’явився відремонтований пішохідник із свіжим асфальтовим покриттям. Ця ділянка тривалий час залишалася проблемною для пішоходів, людей з інвалідністю, юних матусь з візочками. Про це розповідає видання Золотоноша.City.

За словами міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського, ремонт тротуарів у місті був передбачений згідно з рішенням депутатів міської ради ще навесні. Але карантин вніс свої корективи і відтермінував запланований об’єм робіт на серпень−вересень. Перевиконати намічену реконструкцію пішохідних зон у місті стало можливим завдяки соціальним угодам з перевізниками, які користуються дорогами місцевого значення на час ремонту мосту через залізницю. Саме за ці кошти оновлено частину тротуару по Садовому проїзду, біля Меморіального парку, та частину пішохідної зони біля автостанції №2 по вулиці Шевченка.

– Ремонти тротуарів зовсім не пов’язані з майбутніми виборами, як це намагаються подати завсідники соціальних мереж, − пояснює міський голова. – Якщо зважати на всілякі закиди, що це асоціація з певними датами, то, виходить, не треба було асфальтувати? А взагалі−то, щороку приурочуємо благоустрій міста до річниці його визволення − 23 вересня.

На завершальному етапі − відновлення тротуару по вулиці Шевченка: від ТЦ «Лідер» до гуртожитку технічної школи. Його найбільше оцінять учні, батьки та вчителі СШІТ №2. Адже куди приємніше йти вимощеною бруківкою, ніж спотикатися об оголене коріння старих тополь. Днями аналогічні роботи розпочнуть біля піцерії «Viva».

У планах міського керівництва – будівництво тротуару на Монастирській, ремонт пішохідників на Черкаській та Благовіщенській. Це − перспектива на майбутній бюджетний рік.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).