Старости сіл Золотоніщини, які увійшли до складу Золотоніської міської територіальної громади, стали постійними учасниками усіх зібрань та зустрічей, що відбуваються у міській раді. Ось і нещодавно очільники Кропивни, Благодатного і Коробівки були присутні на щотижневій нараді керівників місцевих комунальних служб. Пише Золотоноша.Сіті.

Напередодні електрики підрядної організації встановили 2 нові світлоточки у Кропивні. Заявки щодо обслуговування мереж та заміни ламп старости повинні залишати в управлінні ЖКГ міськвиконкому. Перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло розповів сільським посадовцям про діючу програму з освітлення «Золотоноша власними руками», відповідно до якої мешканці на дольовій участі зайняті у встановленні вуличних світильників. Він також повідомив, що комунальні служби міста працюватимуть у селах почергово, а їхні візити координуватиме УЖКГ. Тому ремонт даху кропивнянського клубу здійснюватиметься водночас із роздекоруванням ялинки, коли працюватиме вишка. Чи потрібно наразі ремонтувати покриття мосту у цьому населеному пункті, стане зрозумілим після виїзної наради керівників.

У 2021 році електрики капітально відремонтують у Золотоноші мережу вуличного освітлення вулиці Шевченка − від вулиці Гоголя до Черкаської, де кріплення світильників зношені і можуть стати причиною аварійної ситуації.

11 січня спеціалісти КП «Міський водоканал» оглянуть стан опалювальної системи у ФАПі села Щербинівка.

Вивчивши ситуацію з вивезенням рідких побутових відходів у Коробівці, керівники дійшли висновку про необхідність придбання нового асенізаційного автомобіля для обслуговування сільського населення Золотоніської громади.

Кожна сільська спільнота отримає 1-2 самоскиди асфальтного сколу. Тому старости повинні визначити найпроблемніші ділянки та під’їзди для засипання відпрацьованим дрібним щебенем.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).