Сніг із землі – роботи в кожного хоч відбавляй. Усі спішать навести лад у власному обійсті, прибрати біля дворищ та у дворах. Кому найбільше болять стихійні смітники, гори непотребу у мікрорайонах, ті ще й на суботники виходять. Довести справу благоустрою до логічного завершення – лягає на плечі комунального підприємства «Міськводоканал», працівники якого працюють зрання до ночі, вивозячи гілля, пластик, пакети тощо.

За словами директора приватного підприємства «Базис плюс» Олени Козлової, підлеглі не можуть розпочати прибирання на інших локаціях, бо щодня зайняті на вивезенні непотребу з центральної вулиці міста. Сюди його зносять з прилеглих вуличок і провулків. Люди мають єдине пояснення: «Я плачу податки, то хай міська рада й вивозить». З такими «розумаками» подальшу роботу проводять викликані спеціалісти відділу контролю за благоустроєм. У них розмова коротка: вони складають протокол про адміністративне порушення. Далі – адмінкомісія, штраф і «слава» в Інтернеті. Працівниці «Базис плюс» очищують від бруду і прибордюрну частину вулиць. Безпеку роботи та організацію руху транспорту для них здійснюють спеціалісти інженерно-технічного відділу УЖКГ.

Як повідомив директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов, «найурожайнішою» є вулиця 23 Вересня, 90-А. 26-го березня понаднормового сміття з цього майданчика вивезли 4 автомобілі. Ще один – з вулиці Миколи Негоди, але там прибирання продовжується. Не вистачило світлового дня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).