![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178505694_761427361097962_6466429416319087806_n.jpg)
Весна вже впевненим кроком починає радувати нас своїм теплом, а це означає, що роботи з озелення можуть проводитися без остраху за висаджені квіти. Сьогодні службою з озеленення продовжилися активні роботи з висадження квітів у відкритий ґрунт. До середини осені на свою локацію повернувся букет із петуніями. Його було вирішено нічим не змінювати адже він став фотозоною для містян і гостей. Загалом же протягом дня на міських квітниках було висаджено близько тисячі саджанців квітів.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/180308765_761427004431331_4880185436807433897_n.jpg)
Працівник КП “Міський водокана” завершили налагоджувальні роботи систем автоматики на міських фонтанах та заповнили другу чашу водою. А на площі Героїв Майдану, продовжуються роботи із облицювання плиткою пішохідного фонтану. Ця робота кропітка та потребує часу адже від якості виконання робіт залежатиме довговічність роботи фонтану.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/180505456_761428494431182_2996089213915138269_n.png)