24 серпня до Дня незалежності України у селі Благодатне відбувся Відкритий чемпіонат Золотоніського району з пляжного волейболу. На змагання прибуло 8 команд, три з яких із Золотоноші, а саме: «Ветерани», «Бікіні» та «Вулик». Чотири збірні представляли село Благодатне: «Ветерани»,«ГЕС», «Молодь», «Дрім тім». Замикала вісімку команд волейболістів «Поліція охорони». На святкуванні паралельно збирали кошти для допомоги ЗСУ. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Пляжний волейбол – літній ігровий вид спорту, що відрізняється від звичайного кількістю гравців і правилами. Зазвичай спортсменів двоє, та існує нехитра мудрість — якщо вік трьох учасників команди складає понад 120 років, то вони можуть грати разом.

У рамках першості точилася наполеглива і цікава боротьба, що мала скоріше дружній характер, проте із відчутним духом змагання. На позитиві, з посмішками й жартами спортсмени дійшли до фіналу. В результаті переможцями стала команда Владислава Лангова та Олексія Явдошишина —«Бікіні». Григорій Ілляшенко, Віктор Ткаченко та Микола Кива, що презентували збірну «Ветерани», зупинилися на другій сходинці, а представники «Поліції охорони» у складі Олександра Артеменка і Сергія Городничого отримали бронзову нагороду.

Окрім заслужених кубків і медалей, призерів змагань нагородили солодкими презентами — баночками з цьогорічним медом від учасника зустрічі, старости села Коробівка Сергія Кожем’яко.

На свято до жителів Благодатного завітали народний депутат України Віталій Войцехівський, помічниця народного депутата Мар’яна Ніщенко, перший заступник міського голови Олег Масло та заступник міського голови Олександр Флоренко.

Віталій Олександрович зустрівся й привітав зі святом учасниць аматорського фольклорного колективу «Надвечір’я». Цього року гурт став лауреатом і переможцем багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. У свою чергу обдаровані вокалістки порадували візитерів авторськими творами, що пронизані справжньою любов’ю до української пісні.

Також народний депутат разом з представниками управління поліції охорони Черкаської області подарували благодатнівським спортсменам два якісні професійні м’ячі для пляжного волейболу.

Свято для найменших допомогли влаштувати працівники Золотоніського міського будинку культури. Солодощі — презентував депутат міської ради Олексій Заволокін.

— Маленьким благодатнівцям роздавали солодку вату, аніматори робили їм аквагрим на обличчі, створили бульбашкове шоу. Дітей розважали конкурсами й жартами. Для малечі хотіли провести масштабніше свято, та у зв’язку з повітряними тривогами довелося обмежити намічені розважальні заходи. З цієї ж причини скасували й запланований на вечір концерт, — додав подробиць про святкування Дня незалежності у Благодатному староста села Дмитро Шевченко і висловив подяку за допомогу в організації та проведенні святкування керівництву СТОВ «Чапаєвське», підприємцям села та всім небайдужим односельцям.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).