На новій ділянці вулиці Обухова, відремонтованої торік, комунальники облаштували пішохідний перехід у напрямку ЦРЛ. Віднині спуск від тротуару до проїзної частини цілком придатний як для руху дитячих візочків, так і для потреб людей з обмеженими можливостями.

Як відомо, на вулиці Обухова минулого року шляховики здійснили капітальний ремонт. Кошти на це були виділені із державного бюджету, а Служба автомобільних доріг Черкаської області виступила у ролі замовника робіт. Виконавцем стала фірма із Черкас. Якщо до самого дорожнього покриття нарікань мало, то пішохідні переходи виявились незавершеними. Погодні умови не дали змоги завершити роботи згідно проекту, котрий розробила Золотоніська міська рада. Саме тому було виконано лише частину від запланованих робіт. Так само, як і освоєно підрядником частину від виділених коштів.

Як прокоментував ситуацію начальник УЖКГ Олександр Флоренко, недоліки і не допрацювання тепер доводиться виправляти місцевим шляховикам – ТОВ “ЗолотоношаРемБуд”. Роблять вони це на замовлення УЖКГ і за кошти міського бюджету.

– Ми не можемо дозволити, щоб містяни на цих переходах продовжували ламати ноги, допоки ми будемо розбиратися із САД на предмет того, чому вони не фінансують завершення робіт та не виправляють недоліки, які виникли в ході робіт їхніх підрядників, – розповідає посадовець.

Нагадаємо, минулого тижня місцеві шляховики здійснили поточний ремонт перехрестя Обухова та Шевченка, а цього тижня займаються вулицею Благовіщенською. Окрім того комунальний спецавтомобіль УЯР-01 здійснив ямковий ремонт на Миколаївській, Струнківській, Богунського, Малиновського, Новоселівській, Замковій, Пушкіна, Низовій, Горького та Неверовського. Сьогодні екіпаж закінчив працювати із Шепелівською та Старобазарною, а наразі працює на вулиці Визволення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).