У Золотоніській школі №3 відбувався практичний семінар заступників із виховної роботи Золотоніської громади. Проте сам захід був наповнений різними перфоменсами, що відкривали учнів та школу з різних сторін.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Учасники наче потрапили на тренінг, де розповідали про молодіжні проєкти в школі і як їх можна поширювати та підтримувати серед школярів. Серед присутніх були заступник міського голови Олександр Флоренко, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Золотоніської РВА Оксана Чурова, керівник апарату РВА Світлана Сокиржинська, начальниця зв’язків з громадою Золотоніської громади Лариса Головань, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталія Строкань.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олександр Флоренко. Він відзначив активність та завзятість золотоніської молоді, як вони поєднують навчання в школі, волонтерство та створення проєктів в місті разом з молодіжним центром «Арт Простір».

Гостинно зустрічали гостей директорка школи Лариса Павленко та заступник із виховної роботи Наталія Онуфрійчук.

Стартували з презентації досягнень школярок: учениця 11 класу Марії Мороз – вона голова шкільного парламенту, волонтерить та вже в такою юному віці майстер ламімейкер/бровіст. Юліанна Блажієвська – 11-класниця член шкільного парламенту, молодіжної ради, постійний волонтер ММГО «Центр розвитку молоді» та МЦ «Арт Простір» розповіла про свої досягнення і вклад у молодіжний розвиток міста. А ще дівчина пише вірші, які видані та відправлені педагогами навіть на обласні конкурси віршів. Десятикласниця Карина Булах – член шкільного парламенту, волонтер ММГО «Центр розвитку молоді» та МЦ «Арт Простір», розповіла про свою діяльність у створенні молодіжного простору в школі. Альона Стахір також учениця 10 класу, член шкільного парламенту та молодіжної ради майстерно володіє технікою малювання на шоперах, постійно допомагає школі зі зборами для військових. Ці дівчатка наполегливо демонструють всю відкритість та енергійність золотоніської молоді, яка є в кожній школі нашого міста, сіл та району.

Учасників ознайомили з історією школи, провели екскурсію кімнатою Слави. Презентували оновлену кімнату для молодіжних активностей: тут можна обговорювати нові проєкти, грати в настільні ігри, комфортно відпочити під час перерви, зарядити свої мобільні телефони чи просто спокійно поспілкуватися на кріслах-пуфиках.

Далі був презентований шкільний театр. У дійстві старшокласники показали реальну історію молодої пари військових, які знайшли своє кохання під час повномасштабного вторгненням. Глядачі не могли без сліз слухати та дивитися виступ. Під час вистави також лунали вірші Юліанни Блажієвської та Альони Стахір.

Завершальним акордом заходу стала арттерапія – «Зцілення кавою» від очільниці сектору сім’ї, молоді і спорту Оксани Черв’якової. Педагоги-заступники емоційно відпочили, насолодилися кавою не тільки випивши її а й малюючи картинки. Cаме кава-терапія допомагає відійти від напруги сьогодення, відчути спокій в душі та віддатися легким рухам пензлика.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).