Перший літній місяць стартує з Міжнародного дня захисту дітей. Напередодні, 31 травня, на центральній площі Золотоноші відбудеться концерт талановитих вихованців Золотоніської дитячої музичної школи. Він розпочнеться о 17 годині. Пише Золотоноша.сіті

Традиційно 1 червня відбудеться низка різнопланових заходів для наймолодших громадян нашої громади. Як розповіла заступниця Золотоніського міського голови з гуманітарного напрямку Мар’яна Ніщенко, у Крупському, Деньгівському та Коробівському сільських будинках культури дітвора зможе цікаво провести дозвілля, гарно порозважатися та отримати море позитивних емоцій. Для міських школярів традиційні розваги організують у парку культури і відпочинку ім. Шевченка, де відбудеться цікавий бібліотечний проєкт «Бібліотека у затінку». У Золотоніському краєзнавчому музеї для діток підготували тематичну екскурсію, а в Золотоніській міській бібліотеці Людмила Безкровна запрошує своїх читачів-завсідників на бібліотечні розваги «В гостях у казки».

2 червня на цій же локації директорка бібліотеки запропонує дітворі огляд періодичних видань «Цікавий світ періодики».

11 червня на території Золотоніської багатопрофільної лікарні відбудеться відкриття пам’ятника Луки Кримського.

16 червня Людмила Безкровна запропонує неординарний подіум думок «Бути здоровим − модно».

18 червня – концерт до Дня медичного працівника.

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. У краєзнавчому музеї організують тематичну літературну виставку, яку зможе відвідати кожен і дізнатися про поневолення та визволення рідного краю у Другій світовій війні.

23-24 червня – фінал другого відкритого чемпіонату золотоніської гуморини «Ліга сміху».

25 червня – у центральній бібліотеці для дорослих та дітей на відвідувачів чекає книжкова виставка «Конституція моєї країни».

27 червня у Деньгівському та Коробівському сільських будинках культури пройдуть святкові урочистості, присвячені Дню молоді.

28 червня – День Конституції. О 10 годині на площі Героїв Майдану розпочнеться хореографічно-музична композиція. На центральній алеї будуть розміщені фотозони. О 17 годині – виступ місцевого молодіжного гурту «Вlack list».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).