Скрутні часи, наповнені одночасно і болем, і радісними моментами за будь-яку перемогу. За перемогу, яку творять усі звичайні українці. Своїми потом і кров’ю. Саме зараз суспільство щоденно народжує нових Героїв. Тих, про кого будуть писатися книжки. Тих, хто чинять безкомпромісну боротьбу із ворогом. Українська земля, на жаль, знову окута вогнем боротьби.

А Герої… Вони дійсно не вмирають. Вони живуть передусім у серцях. Головне – їхнім духом буде наповнена наша мирна, в майбутньому, земля. Їхня воля до перемоги змушуватиме суспільство кожного дня ставати сильнішими та свідомішими. Не буде інакше. Ми обов’язково переможемо!

Прес-центр Золотоніської міської ради до Дня Незалежності України презентує свій медіа-проєкт: “Алея Пам’яті”. Саме тут ми всі згадаємо усіх наших золотоніських Героїв, котрі віддали найбільш цінне – життя. Ініціатива постійна і творча група наразі працює над наповненням відповідного контенту: окрім веб-версії незабаром очікуємо на відкриття справжньої Алеї у Меморіальному парку.

Нині ж просто запрошуємо відвідати тематичну сторінку та відповідні спільноти:

Алея Пам’яті на офіційному сайті громади
Facebook
Telegram

Ми пам’ятаємо, цінуємо, шануємо. Усіх наших Захисників.

Ініціатива не для жалоби. Для щоденного тонусу в тилу. Згадувати щодня. Згадувати так, щоб завтра прокинулись і працювали – за себе і за “того хлопця”. Це – найкраща винагорода для тих, хто вже ніколи не повернеться.

Цінуйте Героїв, що живі! Пам’ятайте тих, кого нема. Їхній внесок повноцінно ми усвідомимо потім. Їхній безцінний внесок!

Довідково: сторінка на стадії наповнення, тому команда авторів завжди готова вислухати думки золотонісців. Надсилайте світлини, біографічні дані, спогади. Із кожним, хто виявить бажання, готові взяти інтерв’ю. Ніхто не має бути забутим!

Звертайтесь:

Телефон – 067 833 22 09 (Лариса Головань, очільниця відділу зв’язків із громадою)
Електронна пошта – chipri@ukr.net
Facebook – Тетяна Тітаренко (прес-центр Золотоніської міської ради)
Facebook – Сергій Марченко

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).