20 травня гімназія ім. С.Д. Скляренка наповнилася живою атмосферою спілкування, товариськості, знайомств, емоціями та враженнями – учні та вчителі презентували партнерський автентичний альманах «Мрії, народжені сьогоденням» у рамках проєкту «Наближаємо Перемогу». Він містить різножанрові твори і є втіленням мрій та сподівань. Альманах унікальний, в першу чергу тим, що об’єднав небайдужих учителів, талановитих учнів та батьків навколо актуальної теми сьогодення – бажання жити в мирі, розбудовувати свою країну та назавжди позбутися варварів-ворогів. Враження від почутого, побаченого та пережитого лягли в основу віршованих рядків, новел, творів-роздумів. Заявлені твори для багатьох – перший ужинок, слова серця та душі.

Представлені літературні рядочки – життєстверджуючі та гріють душу мріями, найтеплішими бажаннями миру, радості, єднання….
Тож всі разом – хто зі зброєю в руках, хто піснею, хто словом наближаємо Перемогу! Щасливе майбутнє найріднішої України – зручний притулок для наших мрій.
До гімназійної творчої команди як рецензент охоче долучилася Мар’яна Ніщенко –кандидат педагогічних наук, помічник народного депутата В.Войцехівського.
Маємо надію, що такі чуттєві, сповнені оптимізмом твори, підбадьорять бойовий дух наших славних захисників, які боронять рідну землю на передовій, адже перші примірники книги були передані волонтерам Роману Сущенко- першому заступнику голови Черкаської ОДА та Оксані Циганок-керівниці Черкаського центру допомоги армії, – зазначили в освітньому закладі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).