Весна прийшла в наше місто, а разом з теплом дуже активізувалися порушники благоустрою! Знову на стовпах “сміттярі” почали клеїти оголошення про купівлю волосся, продаж та утеплення будинків і купу політичного бруду. Більшість адекватних людей, підприємців та політиканів вже давно зрозуміли, що в Золотоноші дуже активно проводяться заходи по благоустрою. І “наша маленька та хороша” чи не єдина, де досить продуктивно борються з паліями, обклеїними стовпами та іншими пунктами, які прописані в правилах благоустрою міста Золотоноша.

Але є люди, які системно порушують правила. Нещодавно парочка молодиків намагалися обклеїти в місто рекламою про утеплення фасадів, при цьому отримавши такі інструкції та схеми міста, що вони ніби до бойових дій готувалися. Проте всі ці інструкції не допомогли молодикам уникнути відповідальності і сплати штрафів.

А от у неділю одна політична партія заліпила все місто своєю “брудною” агітацією. І дуже символічно, що робили вони це тоді, коли інші небайдужі мешканці Золотоноші ліквідовували стихійне сміттєзвалище на одній з вулиць нашого маленького містечка.

На жаль, спіймати цих сміттярів не вдалося. Особливо це дуже актуально на фоні виборів, до яких лишилося менше тижня.
У неділю працівники служб по благоустрою  ліквідовували цю “агітацію” зі стовпів та будівель міста.
Обклеювати стовпи та будівлі будь-якою рекламою заборонено не тільки правилами благоустрою міста Золотоноша, а й законом України, який прийняли нещодавно у Верховній Раді. 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).