З 18 травня по 31 травня 2024 року Золотоніський Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) прийняв 145 військовозобов’язаних осіб для актуалізації їхніх даних. Про це виданню Золотоноша.City повідомила начальник ЦНАПу Ірина Коцар.

Згідно з новим законом про мобілізацію, який набув чинності 18 травня 2024 року, військовозобов’язані громадяни мають 60 днів на оновлення своїх облікових даних. Це можна зробити через додаток “Резерв+”, у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) або в ЦНАПах.

Процес актуалізації даних в ЦНАПі виглядає наступним чином: призовник, військовозобов’язаний чи резервіст віком від 17 до 60 років приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Адміністратор вносить ці дані до електронної системи, після чого заявник отримує витяг з печаткою та підписом адміністратора ЦНАПу, що підтверджує актуалізацію даних.

Важливо зазначити, що прив’язки до місця реєстрації немає, тому кожен може прийти до будь-якого ЦНАПу та оновити свої військово-облікові дані.

Цей процес значно спрощує актуалізацію даних військовозобов’язаних, забезпечуючи швидке та зручне обслуговування громадян.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).