У сучасному світі найрізноманітніших професій, коли вимоги до працівників швидко змінюються, і багатьом з них багато разів доводиться вирішувати проблему розширення та підвищення своєї професійної компетенції або переходу до нової сфери діяльності, профорієнтація виступає необхідною зв’язуючою ланкою між людиною, системою професійної підготовки і роботодавцем.

Професійна орієнтація у державній службі зайнятості спрямована сьогодні на активізацію дій самої людини у вирішенні індивідуальних проблем зайнятості та має на меті сприяти громадянам, які звертаються до державної служби зайнятості, в отриманні в оптимально стислі терміни підходящого місця роботи відповідно до їх особистих інтересів, потреб роботодавців та вимог ринку праці.

У зв’язку з цим Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості вирішує  такі завдання:

– сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці;

– надання громадянам інформаційної та консультативної допомоги щодо свідомого вирішення питань власної зайнятості;

– надання психологічної підтримки особам з метою їх соціальної, психологічної та професійної адаптації на ринку праці, сприяння підвищенню особистої конкурентоздатності та професійної мобільності;

– допомога роботодавцям у підборі кваліфікованих кадрів за їх вимогами;

– популяризація в суспільстві профорієнтаційних знань, ознайомлення населення з актуальними на ринку праці професіями тощо.

За оцінками економістів найближчим часом на підприємствах України все більше буде використовуватися праця висококваліфікованих робітників.

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, яка дозволить самореалізуватися, обрати для цього форму та напрям профнавчання або працевлаштування – Вам допоможе зробити фахівець з профорієнтації Золотоніської міськрайонної філії Калініченко Надія, за адресою: м. Золотоноша, вул. Обухова, 52.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).