29 червня козацька колиска Золотоніщини – село Кропивна – запрошує на масштабну благодійну подію. Мета – збір коштів для потреб ЗСУ. Організатори – актив громадської організації “Холодний Яр Золотоноша”, “Волонтерський Центр Кропивна” та Золотоніська міська рада.

Спеціальний гість – Олександр Клец. Чинний воїн Збройних сил (окрема президентська бригада імені Богдана Хмельницького), талановитий музикант і поет з Вінниці, байкер, волонтер, лауреат фестивалю «Пісні, народжені в АТО». За плечима Олександра – сотні концертів для військових на передовій. Сьогодні бард, окрім своїх безпосередніх обов’язків, впевнено тримає культурний фронт та активно співпрацює з оркестром почесної варти. Роботи музиканта не лише підтримують бойовий дух, але й допомагають українським оборонцям переключитися та відновити душевні сили.

Окрім нашого гостя, захід буде облаштований чимало цікавими подіями. У першу чергу – виставка дронів спільного виробництва ГО «НВР Холодний Яр» та 157 батальйону 118 бригади ТрО. Також на літній сцені села Кропивна очікуються виступи місцевого вокального колективу, і золотоніського молодіжного рок-гурту Collapse. Спеціальні гості – вокальні колективи Золотоніського міського будинку культури: “Лебідка”, “Задніпряни”, “BlackList”, “Срібна кварта”, “Золоті ворота”.

Окрім цього буде організований благодійний ярмарок, аукціон та традиційні для подібних заходів у Кропивні каша та юшка.

Мета події – збір коштів на виготовлення наземних дронів. Першочергово – для потреб Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького. Якщо зберемо достатньо коштів, то буде ще один дрон для нашого 157 батальйону ТрО.

Запрошуємо до Кропивни 29 червня о 16:00. Буде щиро та душевно!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).