1 липня директори Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка Денисюк Л.І. та СШІТ 2 Вертипорох
О.М. взяли участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, що відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/211467501_326701442276558_2278681777935390089_n.jpg)
На початку зустрічі начальник Управління освіти Данилевський В. В. означив питання діджиталізації управлінського та освітнього процесів у контексті реалізації обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» та вручив директорам грамоти та дипломи Управління за участь в реалізації означеної програми.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209537972_3615346491900866_6604558267506616406_n.jpg)
У рамках нетворкінгу «Кожна інформація корисна» директори інноваційних шкіл поділилися власним досвідом участі в обласній цільовій програмі, а також презентували свою діяльність за різними напрямками, зокрема: реалізація системного підходу до створення умов повноцінного та якісного харчування учнів; інноваційні форми дистанційної роботи; створення освітнього середовища; STEM-освіта як напрям модернізації освітнього процесу; створення умов для творчого розвитку педагогів; забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами; об’єднання зусиль влади, освіти та громади.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/b2ap3_large_DSC_1367.jpg)
Протягом бенчмаркінгу «Крокуємо далі» координатор освітнього проєкту з математики «Матіфік в Україні» Ірина Фішук представила основні завдання проєкту та відповіла на питання присутніх.
Ректор інституту Чепурна Н.М. презентувала інноваційний освітній проєкт всеукраїнського рівня «Створення і впровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти».
Також під час заходу координатор проєктів Академії Української Преси Юлія Кулик розповіла про особливості участі в міжнародному проєкті з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність».
Щиро вітаємо колективи наших інноваційних закладів із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів.