- 26/03/2021
- 18:30
- Спортивний зал ЗОШ №3
- с. Благодатне
- „Маяк” – с. Піщане
- „Прайм” – с. Новодмитрівка
- Військова частина – 1402
- СК „Деньги” – с. Деньги
- с. Вознесенське
- „Алюр” – Зол. коледж вет. мед. БНАУ м. Золотоноша
- с. Коробівка
- „Maximum” – Табір Maximum м. Золотоноша
- „Статус” – ЛГЗ „Златогор” м. Золотоноша
№
п/п |
№
гри |
Команди | Місце проведення | Час |
08.02.2021 (понеділок) | ||||
1 | 1 | „Maximum” – с. Коробівка | ЗОШ № 3 | 18.30 |
2 | 2 | СК „Деньги” – с. Вознесенське | 19.30 | |
10.02.2021 (середа) | ||||
3 | 1 | В/Ч – 1402 – „Прайм” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
4 | 2 | „Статус” – с. Коробівка | 19.30 | |
12.02.2021 (п’ятниця) | ||||
5 | 1 | с. Благодатне – СК „Деньги” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
6 | 2 | В/Ч – 1402 – „Маяк” | 19.30 | |
15.02.2021 (понеділок) | ||||
7 | 1 | „Статус” – „Алюр” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
8 | 2 | „Прайм” – с. Коробівка | 19.30 | |
17.02.2021 (середа) | ||||
9 | 1 | с. Благодатне – „Алюр” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
10 | 2 | „Маяк” – „Maximum” | 19.30 | |
19.02.2021 (п’ятниця) | ||||
11 | 1 | В/Ч – 1402 – СК „Деньги” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
12 | 2 | „Прайм” – с. Вознесенське | 19.30 | |
22.02.2021 (понеділок) | ||||
13 | 1 | „Алюр” – с. Коробівка | ЗОШ № 3 | 18.30 |
14 | 2 | „Статус” – „Maximum” | 19.30 | |
24.02.2021 (середа) | ||||
15 | 1 | „Маяк” – СК „Деньги” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
16 | 2 | „Maximum” – „Алюр” | 19.30 | |
26.02.2021(п’ятниця) | ||||
17 | 1 | с. Благодатне – В/Ч-1402 | ЗОШ № 3 | 18.30 |
18 | 2 | с. Коробівка – „Маяк” | 19.30 | |
01.03.2021(понеділок) | ||||
19 | 1 | В/Ч – 1402 – „Алюр” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
20 | 2 | „Статус” – с. Вознесенське | 19.30 | |
03.03.2021 (середа) | ||||
21 | 1 | „Maximum” – СК „Деньги” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
22 | 2 | с. Благодатне – с. Коробівка | 19.30 | |
05.03.2021 (п’ятниця) | ||||
23 | 1 | „Маяк” – „Прайм” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
24 | 2 | В/Ч-1402 – „Maximum” | 19.30 | |
10.03.2021 (середа) | ||||
25 | 1 | „Алюр” – СК „Деньги” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
26 | 2 | с. Коробівка – с. Вознесенське | 19.30 | |
12.03.2021 (п’ятниця) | ||||
27 | 1 | с. Вознесенське – „Маяк” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
28 | 2 | с. Благодатне – „Статус” | 19.30 | |
15.03.2021 (понеділок) | ||||
29 | 1 | „Maximum” – „Прайм” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
30 | 2 | с. Благодатне – с. Вознесенське | 19.30 | |
17.03.2021 (середа) | ||||
31 | 1 | „Алюр” – „Маяк” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
32 | 2 | В/Ч-1402 – „Статус” | 19.30 | |
33 | 3 | СК „Деньги” – с. Коробівка | 20.30 | |
19.03.2021 (п’ятниця) | ||||
34 | 1 | с. Вознесенське – В/Ч-1402 | ЗОШ № 3 | 18.30 |
35 | 2 | с. Благодатне – „Маяк” | 19.30 | |
36 | 3 | „Прайм” – „Статус” | 20.30 | |
22.03.2021 (понеділок) | ||||
37 | 1 | с. Вознесенське – „Алюр” | ЗОШ № 3 | 18.30 |
38 | 2 | СК „Деньги” – „Прайм” | 19.30 | |
39 | 3 | „Maximum” – с. Благодатне | 20.30 | |
24.03.2021 (середа) | ||||
40 | 1 | СК „Деньги” – „Статус” | 18.30 | |
41 | 2 | „Алюр” – „Прайм” | 19.30 | |
42 | 3 | с. Вознесенське – „Maximum” | 20.30 | |
26.03.2021 (п’ятниця) | ||||
43 | 1 | с. Коробівка – В/Ч-1402 | ЗОШ № 3 | 18.30 |
44 | 2 | „Прайм” – с. Благодатне | 19.30 | |
45 | 3 | „Маяк” – „Статус” | 20.30 |