![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/124446859_3380964768619858_2921708040277586422_o.jpg)
Будівництво спортивних об’єктів в місті Золотоноша триває, про це на своїй сторінці повідомив начальник УЖКГ Олександр Флоренко.
На території школи #2 працівники підрядної організації наносять гумове покриття на ігрових локаціях та біговій доріжці.На спортивному об’єкті ДЮСШ розпочато облаштування залізо-бетонної основи під волейбольний та баскетбольний майданчик. До відкриття цих об’єктів лишилося дуже мало часу, – резюмував посадовець.
Роботи тривають!