Про це повідомила начальник відділу освіти Золотоніського міськвиконкому Ольга Строкань. Рішення про відновлення очної форми навчання ухвалили на спільному зібранні за участі міського голови Віталія Войцехівського та заступника з гуманітарних питань Мар’яни Ніщенко. Пише Золотоноша.Сіті.

– Ми розіслали телефонограми директорам усіх навчальних закладів про забезпечення необхідного температурного режиму у школах, – розповіла Ольга Строкань. – Також організували постачання продуктів для харчування учнів.

– Наразі ми не маємо жодних розпоряджень, які б забороняли відкриття навчальних закладів після січневого локдауну, – підтвердила Мар’яна Ніщенко. – Тому 25 січня усі навчальні заклади Золотоніської громади повернуться до штатного режиму роботи. Переконана, цього рішення давно з нетерпінням чекали батьки школярів. Очна форма навчання – пріоритетна у розумінні команди місцевих посадовців.

Наразі хворіють 3 педагоги з числа золотоніських освітян, а незначна кількість учнів має сезонні респіраторні захворювання.

Навчальний процес проходитиме з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог на період карантинних обмежень.

Як відомо, з 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин, який триває 17 днів — до 24 січня 2021 року включно. Про те, що локдаун не планують продовжувати, заявили прем’єр-міністр Денис Шмигаль і головний санітарний лікар Віктор Ляшко. З 25 січня країна має повернутися до «помаранчевого» рівня карантину. Водночас Ляшко не виключає, що може статися така ситуація, що посилення у країні будуть знов необхідні.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).