На другому засіданні сесії міської ради міський голова  Золотоноші Віталій Войцехівський зауважив, що, крім міської первинки і районної лікарні, у період карантину підтримки потребують Національна поліція, служба з надзвичайних ситуацій, «швидка допомога», ЖКГ, військова частина і лабораторний центр. У міському бюджеті поки що передбачено 100 тисяч гривень на предмети, які можуть захистити їхнє життя і здоров’я. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Зокрема, будуть придбані засоби індивідуального захисту: респіратори, захисні медичні комбінезони, маски, захисні окуляри, рукавички нітрилові, рукавички довгі, антисептики, обприскувачі, дезрозчин.

– Що стосується первинної медицини, то бригади забезпечені одноразовими халатами, костюмами, є і багаторазові костюми, маски, окуляри. Така ж ситуація і в районі. Наразі поки підтверджених випадків на коронавірус немає. Але до людей, які повернулися з-за кордону і відчуватимуть перші симптоми цієї хвороби, медики виїжджатимуть і їх перевірятимуть, – коментує стан справ Віталій Войцехівський.

Також посадовець нагадав, що працівники структурних підрозділів міськвиконкому з березня обмежені у стимулюючих виплатах. Ця економія бюджету буде спрямована на боротьбу із коронавірусом.

– Ми не обмежили у фінансуванні тільки освітян і тих працівників, хто безпосередньо працює у напрямку боротьби з небезпечним вірусом – медицину і ЖКГ. У квітні первинну медицину ми стимулюємо ще у більшому розмірі, ніж передбачено. До того ж, лікарям, незалежно від того, чи знаходяться вони на роботі, чи на самоізоляції, виплачуватимуть підвищену зарплату у, – зауважив міський голова

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).