Усі школи міста розпосали навчально-виховний процес. Цього року майже всі навчальні заклади відійшли від стандартних лінійок та підкорювали креативними підходами до проведення свят. У спеціалізованій школі № 1 урочистості прикрасила креативна фотозона та величезний дзвінок, який став символом свята. Учні школи зібралися не лише для того, щоб розпочати навчальний рік, а для того, щоб пітримати акцію “СТОП-БУКЕТ”. На площі школи було встановлено скриньку збору коштів для сім’ї, яка потребує матеріальної допомоги. Всі бажаючі долучилися до цієї прекрасної традиції.

СШІТ №2 — це школа superучнів, superучителів, та superбатьків із superсилою. Під таким гаслом і пройшло свято. На святі  було все: і вітання першокласників, і сюрприз для учителів – флешмоб від 11 класу, і вітамінні поздоровлення від колишніх випускників, і листи-вітання від директорки кожному учневі особисто.

Школа №3 закреативила не лише святковим проведенням Дня знань, а й одягом випускників. Святкові, веселі та повні ідей одинадцятикласники розпочали останній рік навчання у стінах рідної школи

Гімназійна НЕлінійка цього року теж вражала. Розпочалася із сучасного бачення гімну у виконанні учнів гімназії. А далі захопило: танцювальні батли від першачків та їх мам, пісні у виконанні вчителів, цікаві фотозони. Все сповіщало про те, що рік буде насичений подіями.

У школі № 5 свято Першого дзвоника відбулося в новому форматі. Креативна група 11 класу запропонувала своє бачення цього свята – по новому, по сучасному. Під ритми флешмобу танцювали всі глядачі, родзинкою виступу 11 класу був танець з різнокольоровим димом. Після урочистої частини учні школи мали змогу побувати на майстер класах .

Креативно та творчо відбулося свято у школі 6. Танці, пісні, вітання від адміністрації школи та віншування першокласників.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).