На третьому пленарному засіданні 25 сесії VІІІ скликання, яке відбулося 22 грудня, було прийнято низку рішень, спрямованих загалом на прийняття бюджету та плану роботи на 2023 рік.

Засідання традиційно розпочали зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих Героїв України. На розгляд сесії було винесено 46 питань.

Жваве обговорення викликало питання стосовно затвердження переліку геонімів (назв вулиць) Золотоніської ТГ у новій редакції. Проблема виникла через розбіжність думок стосовно перейменування вул. Горького та вул. Обухова на вул. Степана Бандери та вул. Захисників Маріуполя відповідно. Згодом, дійшовши до спільного висновку, присутні вирішили провести опитування стосовно вибору назв між мешканцями вищевказаних вулиць.

«Про затвердження Програми з висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів на 2023-2025 роки» доповідала Вікторія Остроглазова, голова комісії з питань фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності. Вона зауважила на тому, що головною метою програми є забезпечення прозорості та публічності діяльності Золотоніської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через залучення засобів масової інформації.

– Окрім даного розділу стосовно висвітлення діяльності, до програми також входить пункт з метою облаштування робочого місця депутата з функцією системи голосування у залі засідань міської ради, – додає доповідачка.

Як стверджує секретар міської ради Наталія Сьомак, у 2023 році буде і надалі діяти Програма забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації у мирний час та особливий період, Програма «Призовна дільниця» та Програма підтримки ЗСУ та інших військових і добровольчих формувань у Золотоніській ТГ. Дане твердження підтримали усі депутати.

У процесі пленарного засідання було внесено зміни до комплексної міської цільової Програми для пільгових категорій населення громади на 2021-2025 роки зі змінами. Пільговики можуть бути забезпечені засобом перевезення, відшкодовуватиметься вартість проїзду окремим категоріям населення та надаватимуться спеціальні послуги.

Згодом було прийнято бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік.

Окрім вищевказаних питань, також розглянули інші проекти рішень, які пов’язані з функціонуванням та розвитком громади.

Наприкінці депутати подякували Виконавчому комітету за співпрацю та взаємодопомогу. Ті ж, зі свого боку, навзаєм висловили свою вдячність за відстоювання інтересів нашої громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).