Повторна видача свідоцтв про шлюб

Свідоцтво про народження повторно видається на підставі актового запису цивільного стану за заявою особи, щодо якої складено запис, батькам, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, представникам закладу охорони здоров’я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування.

Конституційні права дітей

Для забезпечення дітям можливості визначити себе як особистість і реалізувати свої можливості в безпечних і сприятливих умовах, в середовищі сім’ї або опікунів, для підготовки їх до життя у вільному суспільстві та захисту дітей створено ряд документів на державному та міжнародному рівні.

Проект рішення “Про встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення”

Встановити ПрАТ „Золотоніське АТП-17112” (далі – підприємство) тариф на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення у максимальному розмірі до 7 (семи) гривень за одну поїздку одного пасажира. При наявності проїзного квитка, виданого підприємством, школярам
1-4 класів здійснювати безкоштовний проїзд по дорозі до школи та додому на усіх міських автобусних маршрутах загального користування.

До уваги представників агропідприємств та інших суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів агроінфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській облдержадміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Зміни до правил приймання стічних вод

Правила розроблено з метою: захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд; запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств; гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів; гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище; гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Що потрібно пам’ятати під час реєстрації прав на нерухомість?

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, що вирішує питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні.

Он-лайн будинок юстиції

Даний проект став продовженням ініціативи запровадження он-лайн сервісів, яка з минулого року діє на сайті міністерства. Он-лайн будинок юстиції функціонує за адресою https://online.minjust.gov.ua та, окрім вже існуючих послуг, поповниться біліли ніж 20 новими сервісами.

Використання печатки або штампу при здійсненні незалежної професійної діяльності

Питання щодо використання печатки або штампу при здійсненні незалежної професійної діяльності самозайнята особа вирішує особисто в залежності від специфіки своєї діяльності, але є випадки коли чинне законодавство вимагає обов’язкового використання печаток.

Заявка-пропозиція на розміщення вільних бюджетних коштів на депозитних рахунках

Обсяг коштів міського бюджету, який планується розмістити на депозитному рахунку, станом на 19.12.2018 року, складає 5 000 000,0 грн. Розміщення тимчасово вільних коштів пропонується здійснювати з врахуванням наступних вимог, встановлених вищевказаним Порядком:

Захисти свої права у сфері державної реєстрації!

Раніше існувала лише одна єдина можливість оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора – це звернутися до суду. Зважаючи на те, що процедура судового розгляду не є безкоштовною, може затягнутися на місяці та може мати інші недоліки. Наразі існує альтернативний спосіб захистити свої права швидко, ефективно, та безкоштовно!

ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс «Податкова абетка» для учнів 1-4 класів, «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – для учнів 5-9 класів, як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

Декларація про майновий стан

Фізична особа, яка протягом звітного календарного року отримує доходи за надані послуги від іншої фізичної особи, зобов’язана включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 18 відсотків.

41-ша сесія міської ради

19 грудня 2018 року о 14-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться продовження 41-ої сесії міської ради VІІ скликання з переліком питань: про затвердження програми соціально-економічного розвитку м. Золотоноша на 2019 рік; про затвердження міського бюджету на 2019 рік; внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Рішення про погодження КП „Міський водоканал” інвестиційних програм у сфері побутових відходів

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 № 192 „Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційних програм у сфері перевезення, захоронення, зберігання твердих побутових відходів та перевезення рідких побутових відходів на 2018 рік та встановлення тарифів з послуг перевезення, захоронення, зберігання твердих побутових відходів та перевезення рідких побутових відходів”, замінивши у пункті 2 у послузі „Захоронення твердих побутових відходів” у графі „для інших споживачів -42,72 грн./куб.м” на „для інших споживачів – 48,66 грн./куб.м.”

Рішення про встановлення тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.12.2016 № 391 „Про встановлення тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення”, зі змінами від 13.06.2018 № 190, замінивши у пункті 2 слова „для комерційних споживачів – 15,78 грн./куб.м” на „для комерційних споживачів – 19,50 грн./куб.м.”.

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Територіальні органи Міністерства юстиції України розглядають скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора; на рішення (крім рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державного реєстратора; на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини через органи державної реєстрації актів цивільного стану

За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.

До уваги орендарів та власників земельних ділянок

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 №162 «Про внесення змін до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів» внесено зміни у примітку до додатка 1 до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489 (далі – Порядок №489).

Розгляд детального плану в межах земельної ділянки вул. Б.Хмельницького, 2

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 2 для розміщення садибного житлового будинку. Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

comments powered by HyperComments