Мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного „рейдерства” при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Робоча група з питань захисту прав інвесторів та протидії незаконному поглинанню

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Моніторинг реєстраційних дій

Контроль у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у реєстрах з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.

Передача показників електролічильника

Оберіть найбільш зручний та сучасний спосіб передачі показників: скористайтесь особистим кабінетом споживача на сайті нашого Товариства; скористайтеся паблік-аккаунтом ПАТ “Черкасиобленерго”. Для того, щоб під’єднатися до нього, вам необхідно лише відсканувати даний QR-код або перейти за посиланням на вашому мобільному пристрої: viber://pa?chatURI=cherkasyoblenergo.

Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав на нерухоме майно

Рішення повинно містити вичерпний перелік підстав для зупинення розгляду заяви. Державний реєстратор не має права вимагати від заявника надання інших документів, крім тих, відсутність яких стала підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви, якщо інше не випливає з документів, що надані додатково.

Внесення змін до рішення “Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання”

Розглянувши доповідну записку начальника управління економіки Остроглазової В.В. (29.10.2018 № 2235) щодо термінів оприлюднення тарифів, прийнятих рішенням виконавчого комітету від 10.10.2018 №331 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 №191 „Про погодження  КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік та встановлення одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення”, керуючись п. 2 „а” ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Переваги багатозонних електролічильників для квартир та приватних будинків

Багатозонний електролічильник* – це сучасний електронний прилад, який може вести облік електроенергії за однією, двома, або трьома тарифними зонами на ваш вибір. Перехід на багатозонних електролічильників буде вигідним для вас, якщо більшість електроприладів використовується вночі.

Що потрібно знати, аби захистити свої інтереси у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості?

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі – Комісія), що забезпечує розгляд скарг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості. До повноважень Комісії належить розгляд скарг на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію); на дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації.

Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі

У разі якщо відповідно до Закону державна реєстрація проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами, документи, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі, надаються за запитом заявника шляхом звернення до Міністерства юстиції України або його територіальних органів, що відповідно до закону уповноважені зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.

Сесія міської ради

06 листопада 2018 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 40 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства.

Міністерство юстиції України здійснює контроль за діяльністю державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації

Контроль здійснюється шляхом: розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України «Про звернення громадян»; моніторингу реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – реєстри); розгляду обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту (далі – обґрунтоване подання).

Строки для оскарження та розгляду скарг Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області утворена постійно діюча Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка розглядає скарги у межах Черкаської області (скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001): на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора; на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

Розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр

Фахівці центру надають послуги: проводять комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини; надають психолого-педагогічні консультації та проводять корекційно-розвиткові заняття; Надають консультативну та психологічну допомогу батькам або законним представникам дітей. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (096)-086-63-76.

Зміни в процедурі обміну паспорта

Обмін паспорта здійснюється, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток.

Погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 №191 „Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2018 рік та встановлення одноставкових тарифів на послуги з централізованого опалення”, виклавши п.2 в новій редакції:

Залишки вакцини станом на 16 жовтня

На 16.10.2018 року є такі залишки вакцини  по КП «Золотоніський міський центр ПМСД (СМ)»Золотоніської міської ради: АДП – М – 2230 доз; Діфтет  – 180 доз; БЦЖ – 160 доз; Пріорикс -266 доз; АКДП – 2648доз; Поліо сабін – 750 доз; Імовакс  поліо – 1020 доз; Гемофільна інфекція  – 668доз; Еувакс – 1461доз.

Повідомлення  про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Товариство з додатковою відповідальністю «Золотоніський маслоробний комбінат» (Код ЄДРПОУ 00447824) інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Основними позитивними факторами є можливість поповнення місцевого бюджету (в т.ч. сплати рентної плати за користування надрами), поліпшення загальної соціально-економічної ситуації в районі, забезпечення господарських, виробничих та питних потреб підприємства, зайнятості місцевого населення.

Громадське обговорення оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Громадські слухання (перші) відбудуться 17.10.2018 р. об 11 годині в Актовому залі ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» за адресою: 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл.

comments powered by HyperComments