25 сесія міської ради, друге пленарне засідання

09 грудня 2022 року о 15-й годині у залі засідань міськвиконкому за адресою м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться друге пленарне засідання 25-ої сесії міської ради VІІІ скликання з переліком питань: про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

Увага! Відсутність водопостачання 08 грудня!

Завтра із 9:00, у зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста протягом робочого дня буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська до Згарів.

Чи може чоловік скористатись правом щодо включення до податкової знижки оплати допоміжних репродуктивних технологій, якщо дружина не працює?

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями

На яку адресу декларанта одноразової (спеціальної) добровільної декларації контролюючим органом направляється запит щодо надання ним пояснень та підтверджуючих документів?

Добровільна декларація – це декларація, в якій відображаються, зокрема, відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України)

Номер е-лікарняного сумісника потрібно вносити у заяву до знаку крапки

Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи.

Відшкодування збитків за пошкодження товару: оподаткування ПДВ

Об’єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

Як здійснюється взяття на облік у контролюючому органі за основним місцем обліку відокремлених підрозділів ЮО, які включені до ЄДР?

З метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням відокремлених підрозділів юридичних осіб (основне місце обліку)

За час війни ФССУ виплатив 10 млрд грн лікарняних і декретних допомог

Лікарняні і декретні допомоги продовжували виплачуватись навіть в умовах активних бойових дій, у тимчасово окупованих регіонах, для працівників, які евакуювались за кордон, або чиї роботодавці не змогли подати лікарняні на оплату.

Чи вважається автомат з продажу товарів (послуг) РРО?

Автомат з продажу товарів – реєстратор розрахункових операцій, який в автоматичному режимі здійснює видачу за готівкові кошти або із застосуванням платіжних карток, жетонів тощо товарів і забезпечує відповідний облік їх кількості та вартості та створює контрольну стрічку в електронному вигляді

Платниками податків Черкащини за 11 місяців 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 17,9 млрд гривень податків, зборів та платежів

Платниками Черкаської області за січень – листопад 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 17,9 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року до бюджетів спрямовано на 20,6 відс., або на 3 млрд грн податків більше.

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

Призупинення водопостачання на вулиці Шевченка!

У зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста, протягом години буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська у напрямку вулиці Визволення.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області

Строки давності, передбачені ст. 102 ПКУ, на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) та період дії воєнного стану

Визначено строки давності та їх застосування, зокрема, щодо проведення перевірок та визначення сум грошових зобов’язань платника податків, не пізніше закінчення 1095 дня

Які встановлені ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування вуглеводної сировини?

Розміри ставок рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування вуглеводної сировини (нафти, конденсату, газу природного (будь-якого походження)) встановлено у п. 252.20 ст. 252 ПКУ.

Процедура отримання лікарняних для працівників за-кордоном

Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

Громадські слухання: детальний план частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37.

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

Чи поширюються вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків, встановлені у розмірі 50000 грн. на розрахунки ФО з СГ на виплату дивідендів?

Суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами, зокрема, з фізичними особами – у розмірі до 50000 (п’ятдесяти тисяч) грн. уключно

comments powered by HyperComments