В ДПС нагадали про найближчі «гарячі» дати подання звітів за ІІІ квартал 2019 року

Нагадуємо, що єдиний внесок починаючи з 1 жовтня перераховується виключно на рахунки ДПС для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, відкриті Державною казначейською службою України відповідно до вимог стандарту IВАN.

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, – Сергій Верланов

Державна податкова служба продовжує роз’яснювати положення Закону України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” і Закон України № 128 від 20.09.2019

Фактичні перевірки роботодавців: детальні відповіді ДПС на 3 базові питання

У зв’язку зі зверненнями платників наводимо відповіді з сервісу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» на запитання про особливості перевірок роботодавців з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками.

За участі податкової служби на Черкащині працевлаштовано 10508 осіб

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати роботи податкової служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та озвучив результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.

Надходження податків від Черкаської області перевищать десять з половиною мільярдів гривень

В Черкаській області збір податків до державного бюджету України уже перевищив 4,5 млрд. гривень. А надходження податків до місцевих бюджетів Черкаської області незабаром сягнуть шести мільярдів гривень.

Конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша»

Згідно протоколу засідання конкурсної комісії № 3 від 31.10.2019 року прийнято рішення про продовження термінів подачі документів до 11.11.2019 та проведення конкурсу 12.11.2019 з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк «Золотоноша» в місті Золотоноша.

Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники – 2019, видача та анулювання ліцензій, результати контрольної роботи

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за дев’ять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 6481, у т.ч. 1104 юридичні особи та 5377 – фізичні. За січень – вересень 2018 року зареєструвались 6373 платники, у т.ч. 5276  – ФОП.

«Урожай» на Черкащині: результати 9 місяців

Поточні результати операції «Урожай – 2019» повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський

Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: новозареєстровані платники – 2019, видача та анулювання ліцензій, результати контрольної роботи

За повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за дев’ять місяців поточного року кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 6481, у т.ч. 1104 юридичні особи та 5377 – фізичні. За січень – вересень 2018 року зареєструвались 6373 платники, у т.ч. 5276  – ФОП.

Черкаська область спрямувала до бюджетів майже 9,5 мільярдів гривень податків

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за дев’ять місяців п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 9,416 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на понад півтора мільярди гривень більше, ніж за січень-вересень минулого року.

Виконання обов’язків начальника головного управління ДПС у Черкаській області покладено на Дмитра Тарана

Виконання обов’язків начальника Головного управління ДПС у Черкаській області покладено з 9 жовтня 2019 року на начальника управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Тарана Дмитра Петровича.

Особливості нарахування єдиного внеску на суму зарплати осіб з інвалідністю – 6 актуальних прикладів

У зв’язку із запитаннями платників єдиного внеску головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу на особливості нарахування єдиного внеску на заробітну плату найманих працівників – осіб з інвалідністю у 2018 – 2019 рр. та наводить приклади.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (сео) проекту

Золотоніська міська рада, на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України «Про місцеве самоврядування» виступає Замовником проекту детального плану території  частини міста Золотоноша Черкаської області в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 10 (Рішення від 04.12.2018 № 41-34/VII.).

Відповіді на 5 запитань про використання (та оподаткування) власних коштів підприємця

У зв’язку із численними запитаннями фізичних осіб – підприємців наводимо актуальні питання – відповіді з бази «ЗІР», категорії 104.04, 107.04 та 107.12 щодо особливостей відображення у книзі обліку доходів, оподаткування та використання внесених підприємцем на розрахунковий рахунок власних коштів. 

48-ма сесія міської ради

22 жовтня 2019 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 48 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про хід виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інших.

Конкурс з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша»

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний «парк  Золотоноша» можна отримати в управлінні економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: 19700, Черкаська область, місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 10,11 електронна почта: Управління економіки zolo_economic@ukr.net  або за тел. (04737)  23850.

Конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста управління економіки

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста управління економіки на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

З 1 жовтня вводяться в дію нові рахунки для сплати податків!

Платникам варто готуватися до сплати з 1 жовтня податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки, відкриті відповідно до вимог стандарту ІВАN. Також нагадуємо, що банки до 31 жовтня самостійно здійснюють зміну рахунків платників відповідно до вимог стандарту IBAN і повідомляють про це зокрема ДПС. Детально про це – у коментарі головного управління ДПС у Черкаській області.

Нові рахунки для зарахування податків і зборів

У зв’язку з набранням чинності від 05.08.2019 постанови Правління Національного банку України  від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” номер банківського рахунку буде формуватися за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів.

comments powered by HyperComments