На черкащині виявлено безліцензійну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами

Працівниками Головного управління ДПС у Черкаській області здійснюються заходи по відпрацюванню суб’єктів господарювання Черкаської області щодо дотримання вимог законодавства у сфері обігу та реалізації підакцизних товарів.

Цьогоріч 3086 ФОП Черкащини започаткували власну справу

За повідомленням управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Черкаській області за півроку кількість новозареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону склала 3631, у т.ч. 545 юридичних осіб та 3086 – фізичних. За січень – червень 2019 року зареєструвалися 3505 платників (у т.ч. 2922 ФОП).

Внесено зміни до переліку нежитлової нерухомості, яка не оподатковується податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу власників нежитлової нерухомості – фізичних та юридичних осіб, що з набуттям чинності Закону України від 16 січня 2020 року №466-ІХ,  починаючи з 23 травня 2020 року, виключаються з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки будівлі промисловості, які віднесені до групи «Будівлі промислові та склади» та розширюється перелік неоподатковуваних об’єктів нежитлової нерухомості суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу.

Механізм у форматі «Кешбек» запрацює з 1 січня 2021 року

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує майбутніх користувачів програмних РРО та покупців товарів (послуг), що Законом України від 20.10.2019 року №128-ІХ запроваджено механізм перевірки та компенсації  «кешбек».

За шість місяців 2020 року від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 6,5 млрд гривень податків

Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська платники податків Черкащини за шість місяців 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 6,5 млрд грн податків та платежів, що на 8,5 відс., або на 507 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Зміни щодо терміну реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ внесені зміни до Податкового кодексу України, щодо терміну реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, складених відповідно до пункту 198.5 статті 198 та пункту 199.1 статті 199 Кодексу.

Порядок списання заборгованості з ЄСВ по підприємцях, які не здійснювали діяльність

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з 03.06.2020 розділ VIII «Прикінцеві та перехідні  положення»  Закону України   від 08 липня 2020 року №2464-VI доповнено пунктом 915  в частині списання недоїмки, штрафних санкцій і пені нараховані платникам єдиного внеску: фізичним особам – підприємцям та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.

Зміни щодо періодичності подання звітності платниками ПДВ

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ внесені зміни до Податкового кодексу України, щодо періодичності подання звітності платниками ПДВ.

Зміни в частині формування податкового кредиту з ПДВ

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ внесені зміни до Податкового кодексу України, в частині формування податкового кредиту з ПДВ.

Розширено перелік платників ЄСВ, які звільнюються від сплати єдиного внеску за себе

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 13 травня 2020 року №592-ІХ внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набирають чинності з 01.01.2021 року.

Встановлено окремий порядок визначення бази оподаткування ПДВ для операцій з вивезення товарів за межі митної території України

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ внесені зміни до Податкового кодексу України щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності платників податку.

Набули зміни в адмініструванні частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку

Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що 23 травня 2020 року набрали чинності зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), передбачені положеннями Закону України від 16 січня 2020 року №466-ІX

Закон №466-ІХ: нові вимоги щодо оприлюднення та подання фінансової звітності

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) щодо оприлюднення та подання фінансової звітності.

Запровадження нових різниць в оподаткуванні податком на прибуток підприємств

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), які відбулися в оподаткуванні податком на прибуток підприємств  в частині запровадження нових різниць, які збільшують та/або зменшують фінансовий результат до оподаткування.

Особливості оподаткування доходів нерезидента

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі –  Закон №466-ІХ) внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) щодо особливостей оподаткування доходів нерезидента.

Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за п’ять місяців 2020 року до бюджету надійшло 54,7 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-травня поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1350 справ, стороною в яких виступають органи  ДПС Черкаської області на суму 2002,5 млн гривень.

Платникам податку на прибуток : зміни до Податкового кодексу України

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ внесені зміни до Податкового Кодексу України щодо оподаткування податком на прибуток підприємств в частині збільшення межі доходу для незастосування  податкових різніць, критерії визначення основного засобу та особливостей при нарахуванні амортизації основних засобів.

Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали понад 12 мільйонів гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, за п’ять місяців 2020 року видано 2602 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1414 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1015 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, у тому числі 44 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 971 ліцензія на право зберігання пального

Закон №466-ІХ: зміни щодо податкового обліку самозайнятих осіб та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесені зміни

Платниками податків Черкащини за п’ять місяців поточного року сплачено 92,6 млн грн акцизного податку

За п’ять місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 19,6 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

comments powered by HyperComments