Нові рахунки для зарахування податків і зборів

У зв’язку з набранням чинності від 05.08.2019 постанови Правління Національного банку України  від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” номер банківського рахунку буде формуватися за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів.

Ювілейна церемонія одруження

Міністерство юстиції пропонує громадянам скористатися відносно новою послугою – провести ювілейну церемонію одруження, та пригадати ті почуття, які переповнювали закоханих у день весілля.

Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Про результати контролю ДФС за оформленням трудових відносин

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи фіскальної служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям про підвищену відповідальність роботодавців за неофіційне працевлаштування.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм управління житлово-комунального господарства.

Ліквідація ВАТ «Золотоношам’ясо»

У зв’язку з ліквідацією Відкритого акціонерного товариства (ВАТ) «Золотоношам’ясо», документи з кадрових питань (особового складу) установи за 1944-2012 роки передані на зберігання в архівний відділ Золотоніської міської ради за адресою: вул. Садовий проїзд, 7, м. Золотоноша. При зверненні громадян для отримання довідок про стаж роботи або заробітну плату при собі мати паспорт та копію трудової книжки (за наявності). Термін розгляду заяв – 30 календарних днів з дня їх подачі.

Про результати контролю ДФС за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та підвищену відповідальність за неофіційне працевлаштування

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи фіскальної служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям про підвищену відповідальність роботодавців за неофіційне працевлаштування.

Граничний термін сплати податкового зобов’язання з ПДФО та збору за деклараціями про майновий стан і доходи!

В ДФС нагадали декларантам – 2019 про граничний термін сплати визначених у деклараціях податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 31 липня 2019 року, наголосили на особливостях перерахування цих платежів, поінформували про відповідальність декларантів – 2019, та нагадали про терміни подання декларації особам, що припиняють підприємницьку діяльність і які виїздять за кордон.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

Громадянам-власникам майна час платити податок!

За нормами Податкового кодексу України щороку до 1 липня ДФС направляє за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) фізичної особи – власника нерухомості та/або землевласника та/або власника транспортного засобу, який оподатковується, податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум відповідного податку з зазначенням платіжних реквізитів.

Оголошення про продаж комунального майна

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради планується проведення продажу нежитлового приміщення (котельні) за адресою: м. Золотоноша, вул. Шепелівська, 14А.

Корисна інформація для вступників з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу

З 03 червня по всій Україні почали роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». Через центри жителі тимчасово окупованих територій можуть вступити в українські виші та профтехи за спрощеною процедурою – без ЗНО, українського паспорта та атестата.

Розгляд пропозицій щодо детального плану земельної ділянки по вул. Баха, 4

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Баха, 4, яким передбачено розміщення магазину.

Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

Про отримання ліцензії на зберігання та продаж пального

Звертаємо увагу, платник, який зберігає та/або продає пальне  зобов’язаний для роботи з 1 липня до цієї дати зареєструватися в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, зареєструвати акцизні склади, зареєструвати витратоміри-лічильники/рівнеміри-лічильники і отримати ліцензії.

Підстави відмови у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) проводиться: державним реєстратором; нотаріусом, який діє як державний реєстратор; державним і приватним виконавцем у випадках, визначених законом.

46-та сесія міської ради

До відома депутатів міської ради! 21 червня 2019 року о 16.30 у залі засідань міськвиконкому відбудеться 46 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Пенсійний фонд акцентує, що від сплати страхових внесків залежить розмір майбутньої пенсії

Протягом наступних 10 років норма страхового стажу для визначення права на пенсію щороку збільшуватиметься на 12 місяців. У 2028 році право на призначення пенсії за віком матимуть особи за наявності страхового стажу не менше, ніж 35 років.

Особливості нарахування єдиного внеску на суму зарплати осіб з інвалідністю – 6 актуальних прикладів

У зв’язку із запитаннями платників єдиного внеску головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу на особливості нарахування єдиного внеску на заробітну плату найманих працівників – осіб з інвалідністю у 2018 – 2019 рр. та наводить приклади.

comments powered by HyperComments