Виконання бюджетів двох місяців та перспективи надходження податків за квартал

На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 1,067 млрд.грн. податків. Поставлені міськими та районними радами завдання  перевиконано, додатково надійшло 55,2 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 170,5 млн. гривень. У кошик пенсійного фонду спрямовано за два місяці 794 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додаткові надходження за рік становлять 147 млн. гривень.

Інформаційно-роз’яснювальні заходи для платників податків на 21 – 27 березня

27 березня  за участі керівництва та профільних фахівців головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та головного управління ДФС у Черкаській області розпочнеться інформаційно – роз’яснювальний захід «Як реалізувати право на пільгу». Початок: 11-00 год. Питання для висвітлення приймаються на адресу ДФС ck.zmi@sfs.gov.ua та адресу «Нової Доби» gazeta@novadoba.com.ua

Застерігаємо підприємців від незаконних дій вимагателів

Закликаємо підприємців бути обачними і у разі незаконних вимог з боку осіб, які видають себе за перевіряючих фіскальної служби та за відсутності підстав для перевірки рішуче відмовлятись від співробітництва з такими особами. Вони не мають жодного відношення до служби. Просимо поширити вказану інформацію та попереджати колег, знайомих, друзів про вимагателів і доводити позицію фіскальної служби з даного приводу.

Результати контролю ДФС за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та підвищену відповідальність за неофіційне працевлаштування

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи фіскальної служби області з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям про підвищену відповідальність роботодавців за неофіційне працевлаштування.

Граничні терміни сплати декларантами податкових зобов’язань

Чинна форма декларації про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України  від 06.06.2017  №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859». Декларацію про майновий стан і доходи платники податків подають до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації). При декларуванні доходів застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діють на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2018 року.

Деклараційна кампанія – 2019

Подати декларацію можна особисто або за допомогою уповноваженої особи; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації; в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк її подання); а також  – за допомогою Електронного кабінету.

Дитячі путівки до санаторію “Сосновий бір”

До уваги батьків! В міському Центрі сімейної медицини є путівки в санаторій “Сосновий бір” на оздоровлення дітей. Вік – 6-17 років включно. Дати – з 01 до 26 квітня. Путівки безкоштовні. Звертайтесь до свого лікаря-педіатра. В санаторії проводиться навчання дітей шкільного віку.

Шановні представники малого та середнього бізнесу міста

21 березня 2019 року в приміщенні залу засідання Золотоніської міської ради о 10 годині відбудеться засідання розширеної координаційної ради з питань інновацій в податковому, трудовому законодавстві України, перевірок, бухгалтерського та податкового обліку.

Маєте скарги на рішення, дії чи бездіяльність державних реєстраторів? Звертайтеся до Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації!

Кожен, хто вважає, що його права та інтереси порушені у сфері державної реєстрації має можливість абсолютно безкоштовно звернутись до Міністерства юстиції України або до його територіального органу з  відповідною скаргою. Для цього потрібно виконати простий алгоритм дій.

43-тя сесія міської ради

26 березня 2019 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 43 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Таблиці для самоконтролю: податкові знижки, оподаткування спадщини (дарунку)

Умови нарахування знижки за 2018 рік: платник, який звертається за знижкою звітного періоду отримав доходи у вигляді заробітної плати та прирівняні і сплатив ПДФО; – платник є резидентом і має реєстраційний номер облікової картки платника податку (а хто відмовився – відповідну відмітку у паспорті); – загальна сума податкової знижки не повинна перевищувати розмір заробітної плати, яку платник отримав протягом звітного року…

Деклараційна кампанія – 2019!

Цього року зобов’язані включити до річної податкової декларації та самостійно сплатити установлені Кодексом податки та збори отримувачі винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) відповідно до умов цивільно-правового договору у разі, якщо такі доходи отримані від фізичних осіб – платників єдиного податку четвертої групи. 2019 року мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижки громадяни:

Результати контролю ДФС за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та підвищену відповідальність за неофіційне працевлаштування

За результатами перевірочної роботи та роз’яснювальних заходів ДФС у січні додатково працевлаштовано 1140 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 6464,1 тис.грн. доходів, до бюджету надійшло 1163,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Деклараційна кампанія – 2019: Граничні терміни сплати декларантами податкових зобов’язань

Дізнатися про сервіс ДФС «Автозаповнення Декларації на основі даних ДФС»: http://sfs.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/5041.html та про отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків: https://cabinet.sfs.gov.ua/help/video.html  

Конференція з питань погашення заборгованості з єдиного внеску

Обговорили проблемні питання сплати єдиного внеску; розглянули конкретні ситуації підприємців – боржників; опрацювали закон та нормативні документи, які  визначають порядок справляння єдиного внеску самозайнятими особами; напрацювали порядок обміну інформацією, канали інформування фізичних осіб про наявність недоїмки, важливість своєчасної сплати внеску та оперативного погашення заборгованості, а також визначили спільні заходи по доведенню черкащанам особливостей справляння ЄСВ і подання відповідної звітності.

До 1 березня включно неприбуткові організації зобов’язані подати податкову звітність

Звіт подають протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року неприбуткові установи та організації, що відповідають вимогам, встановленим у п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, зокрема внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Єдиний рахунок для зарахування коштів попередньої оплати за митне оформлення

Від 18 лютого діє друга фаза Пілотного проекту Державної фіскальної служби України з митного оформлення товарів юридичних осіб зі сплатою митних платежів із застосуванням авансових платежів (передоплати) через «єдиний рахунок» – рахунок 3734. Рахунок відкритий 19 січня 2019 року в Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України.

1 березня – граничний термін подання декларації за 2018 рік платниками податку на прибуток, неприбутковими та платниками єдиного податку І і ІІ груп!

Фінансова звітність – невід’ємна частина податкової звітності та за її неподання  передбачена відповідальність. При поданні платниками податку на прибуток і неприбутковими установами та організаціями фінансової звітності слід керуватися нормою п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України, якою передбачено, що фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств і звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною.

comments powered by HyperComments