Державний нагляд стану пожежної безпеки та охорони праці

З метою уникнення подій, що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров’я людей,  управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради спільно з Золотоніським відділенням УВД ФСС у Черкаській області проведено ряд заходів щодо державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо стану пожежної безпеки та охорони праці

До уваги учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до ухваленого 16.03.2018 Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про  запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі  та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм, запрацював механізм пільгового придбання житла.

Порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015р. №389, введено в дію з 1.07.2015р.

До уваги осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які користуються пільговим проїздом в громадському транспорті!

З метою реалізації програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний веб-сайт Пат «Укрзалізниці»

comments powered by HyperComments