Центр – місто Золотоноша
Адреса Золотоніської міської ради: 19700, місто Золотоноша,  вулиця Садовий проїзд, 8.
Телефон: /04737/ 5-50-13
Факс:
/04737/ 5-50-13
Електронна пошта: rada@zolo.ck.ua
  • Схематична карта міста

  • Символіка

    Герб міста

    герб Золотоноші

  • Загальні відомості про місто

    Рік утворення міста: 1576 рік
    Статус міста: 1781 рік
    Статус міста обласного підпорядкування: листопад 1992 року
    Площа: 21.7 кв.км. (із селами Згарі, Гришківка, Ярки, які підпорядковані міській раді – 44,6 кв.км)
    Відстань від міста Золотоноша до міста Черкаси:

    • автошляхом – 35 км.
    • залізницею – 30 км.

    від міста Золотоноша до міста Київ:

    • автошляхом – 145 км
  • Географічні дані

    Місто розташоване на річці Золотоноші, притоці річки Дніпро, за 35 км від обласного центру – міста Черкаси, на перехресті автомагістралей Київ-Кременчук і Київ-Черкаси та на залізничній лінії Бахмач-Одеса.

    Територією міста протікає 2 річки.

    Найбільша річка – Золотоношка (88 км).

  • Кордони

    Межує з усіх боків із Золотоніським районом.

    Місто розташоване на автомагістралі Київ-Кременчуг та залізничній лінії Бахмач-Одеса.

  • Адміністративно-територіальні одиниці

    Міст – 1
    Селищ міського типу – 0
    Сіл – 1
    Селищ – 2

    Чисельність населення на 01.01.2017 29.3 тис.чол.
    у тому числі:
    сільське 1.0 тис.осіб
    міське 28.3 тис.осіб
  • Коротка історична довідка

    Золотоноша виникла, вірогідно в другій половині чверті ХVI ст. Перша згадка про місто під назвою „Глинщина”, або „Золотна”, як приватне володіння князів Глинських, зустрічається 1576 року в духівниці князя Богдана Корецького. В першій половині XVII ст. Золотоноша – приватне володіння князів Довмонтів, в 40–их роках – князя Яреми Вишневецького.

    Місто мало зручне географічне положення, вигідне оборонне розташування на річковому острові та давньому торговельному шляху – царгородській дорозі. В документах 1616 року Золотоноша згадується як місто, обнесене оборонним валом, а на карті французького інженера Гійома де Боплана місто позначене як фортеця. Тут щотижня проходили торги, а щороку влаштовувалися ярмарки.

    На сьогодні Золотоноша – найбільше місто черкаського лівобережжя та важливий промисловий центр області, воно знаходиться за 35 кілометрів від обласного центру на перехресті автомагістралей Київ – Кременчук і Київ – Черкаси.

    Нині у Золотоноші розміщені і працюють ВАТ „Золотоніський машинобудівний завод імені Лепсе” – лідер черкаського машинобудування. На всю Україну відомі Золотоніський лікеро-горілчаний завод (торгова марка „Златогор”), споруджений у 1896 році та ЗАТ „Золотоніський маслоробний”. ВАТ „Парфюмерно-косметична фабрика” свого часу була єдиним в СРСР підприємством, яке виробляло розроблену за власною рецептурою і технологією ефірну олію з кропу та хвої сосни і забезпечувало нею всю країну.

    У Золотоноші набуло розвитку також поліграфічне і меблеве виробництво. Великим попитом користується продукція колективного підприємства „Золотоніська швейна фабрика”, ВАТ „Золотоношам’ясо”, Золотоніського ВАТ „Продтовари”, та МП „Сільвер Фуд”. Через місто пролягає залізнична колія Москва – Одеса. Завжди багатолюдною є місцева автостанція, звідки можна без проблем доїхати до Києва, Дніпропетровська, Черкас, Полтави.

    Золотоноша здавна була помітним культурним центром. Користувався популярністю організований у 1897 році приватний театр Маринича-Яковенка. Його приміщення було збудовано у 1910 році (зараз це районний будинок культури і охороняється, як пам’ятка архітектури місцевого значення). На його сцені в різні часи виступали хорова капела Миколи Лисенка, актори Марія Заньковецька, Петро Саксаганський, Борис Романицький та інші вітчизняні зірки. Тут розпочала свій творчий шлях народна артистка України Наталія Ужвій.

    Інтерес до народної творчості у 50-х роках XVIII століття привів у Золотоношу видатного поета і філософа Григорія Сковороду. Протягом двох місяців 1845 року, збираючи перлини фольклору, жив тут Тарас Шевченко, якому у міському парку встановлений пам’ятник. У місті у різні часи бували і жили письменники – Іван Котляревський (розпочав тут роботу над знаменитою „Енеїдою”), Микола Гоголь, Марко Вовчок, Іван Ле та інші У Золотоноші народився поет Костянтин Думитрашко (літературний псевдонім О. Д. Копитька), пісня на вірші якого „Чорнії брови, карії очі” стала народною, та сатирик Юхим Ґедзь (О.В.Савицький).

    Культурно-освітнє життя міста знаходилося під значним впливом його численних релігійних закладів. Про це свідчить і герб Золотоноші, затверджений в 1782 році, де на пурпуровому полі (символ багатства, достатку, щедрості) зображено великий золотий чотирикутний хрест у сяйві, який символізує зосередження культових споруд. У місті та на околиці розташовувалися два (Благовіщенський та Красногірський) монастирі та чотири церкви. Вся освітня мережа у Золотоноші у кінці XVIII та на початку XIX століття складалася саме із шкіл при Микільській церкві та Благовіщенському монастирі. Там свого часу здобував початкову освіту Михайло Максимович, пізніше видатний вчений і перший ректор Київського університету, та п’ять його дядьків, зокрема, відомий вчений-китаїст Євген Тимківський.

    Сучасну освітню мережу у місті представляють Золотоніський державний технікум ветеринарної медицини (у 1998 році відзначив своє 100-річчя), Золотоніський професійний ліцей, міська гімназія, 5 загальноосвітніх шкіл, спеціальна та санаторна школи-інтернати. На території останньої було закладено у 1962 році дендропарк площею 9 гектарів, де росте двадцятип’ятитисячна колекція дерев і кущів. Парк оберігається, як пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення і є базою практичних занять учнів.

    У місті функціонують також технічна, музична та спортивна школи, 7 дошкільних закладів, 3 будинки культури, краєзнавчий музей, культурно-молодіжний центр. Будинок дитячої творчості розміщується у будівлі архітектурної пам’ятки місцевого значення, яка була чоловічою гімназією, де у 1911-1919 роках навчався видатний український письменник Семен Скляренко.

    Золотоноша є колискою багатьох відомих людей. Серед них: академік, Герой Соціалістичної Праці Олексій Бах; засновник радянської школи індологів, академік Олексій Баранников; історик і археолог Василь Ляскоронський; пілот, Герой Соціалістичної Праці Любов Уланова; викладач Київської академії Симон Тодорський; член Кирило-Мефодіївського товариства, поет і перекладач Олександр Навроцький. У місті нещодавно відкрито пам’ятник героєві Вітчизняної війни 1812 року, землякові генерал-лейтенанту Дмитру Неверовському, який жив у Золотоноша в 1783 -1786 роках.

    Поблизу Золотоноші знаходиться визначна архітектурна пам’ятка другої половини XVIII століття – Преображенська церква Красногірського монастиря, розташованого на острові, що у руслі річки Золотоношки. Вона була побудована за проектом зодчого Івана Григоровича-Барського у стилі українського барокко. У роки тотального атеїзму, зведеного у ранг офіційної політики, Красногірський монастир вистояв. Нині він нараховує понад 100 монахинь і послушниць.

    До старого українського стилю належала збудована у 1745 році Успенська соборна церква з конічними верхами на взірець індійських пагод, а також Троїцька церква, збудована без жодного цвяха. На місці першої церкви, яка була дерев’яною, Золотоніська паства змурувала камінний храм. Після відбудови у 1998 році він знову став духовним серцем Золотоноші. Культурні традиції міста у наш час продовжує народний камерний хор духовної музики „Воскресіння”, який приніс Золотоноші широку популярність.

    Пам’ятками архітектури місцевого значення у місті є також колишня земська управа та приватна аптека Вербицького. У Золотоноші знаходяться чотири ботанічні пам’ятки природи місцевого значення: дерева-екзоти софори японської віком 70 років і дуба пірамідального, оцтові дерева, насадження плакучої верби.

    21 листопада 1992 року в житті міста відбулась знаменна подія – Постановою Верховної Ради України № 2819 – ХІІ Золотоношу віднесено до категорії міст обласного підпорядкування.

    4 січня 1993 року органи місцевого самоврядування – Золотоніська міська рада та її виконавчий комітет на чолі з міським головою приступили до виконання своїх обов’язків.

  • Природні ресурси (корисні копалини)

    Основний тип ґрунтів міста — малогумусні реградовані чорноземи. Місто багате на торф, глину, пісок.

  • Заповідники

    У місті створено 7 об’єктів природно-заповідного фонду:

    • Дендрологічний парк
    • Сквер декоративного садівництва
    • Меморіальний парк
    • Дерева софори японської
    • Дуб пірамідальний
    • Оцтові дерева.
  • Структура земельного фонду

    Територія, усього 2165  га
    у тому числі сільськогосподарські угіддя 598,5202 га
    від площ сільськогосподарських угідь області 0,04 %
    із них: рілля 525,9317 га
    Ліси і інші лісовкриті площі
    Забудовані землі 1381,3288 га
    Землі водного фонду 169 га
    Інші землі 16,151 га
  • Питома вага міста в економіці області

    Питома вага міста в економіці області
    Продукція промисловості 4,2 %
    Товари народного споживання
    Валова продукція сільського господарства
    у тому числі:
    рослинництво
    тваринництво
  • Промисловість

    промисловість

  • Промислове виробництво

    Темп росту за останні три роки –  112,4%

    Валова продукція на одну особу –  75475,5 грн.

    Фінансовий стан промислових підприємств Частка збиткових підприємств – 23,5   %

  • Провідні підприємства

    Назва підприємств Керівник Адреса та № тел. Основні види продукції
    ДП «Златодар» Буркацький Валерій Васильович 9700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 47,  04737-53183, 52447 Борошно, крупи, комбікорм, хліб та хлібобулочні вироби, висівки.
    Золотоніська філія ДП «Роял Фрут Гарден Іст»  Зайченко Віктор Володимирович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,

    вул.      Канівська, 2,

    тел. 04737 564-26, 227-54, 227-73

    Сидр та інші плодово-ягідні вина, фруктові соки.
     ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» Кулініч Владислав Віталійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,
    вул. Г.Лисенко, 18  тел. 04737 2-15.29, 21293
    Сири м’які і тверді, масло, суха мол. сироватка, сухе молоко.
    ПП «Сільвер Фуд» Закусило Анатолій Миколайович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул..      Обухова, 56, тел. 04737  53424      Рибна продукція.
    Золотоніська філія ПП «Агроспецпроект» Козлов Валерій Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.      Жашківська, 32  тел. 04737   2-00-91, 20092 Овочі консервовані натуральні без вмісту отцу: горох, квасоля, кукурудза.
      ТОВ «Золотоніський лікеро – горілчаний завод «Златогор» Бевза Василь Трохимович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.. Січова, 22

    тел. 04737  523-50,

    539-41,539-54

    Горілка, інші спиртові напої, спирт питний, лікери, солодкі

    наливки, спиртові настоянки, напої ферментовані, напої змішані з вмістом алкоголю, мінеральна вода.

      ТОВ «Златоміт» Мельник Анатолій Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Жашківська, 32

    тел. 04737  236-97, 236-98 ; 0472 32-90-63

    Яловичина та телятина свіжі (парні) чи охолоджені
     ТОВ ПІІ «Еконія» Варагаш Ірина Юріївна 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 24 ,    тел. 04737  21637, 21638 Води натуральні мінеральні негазовані
    ТОВ «Агросвіт» Зінченко Віктор Георгійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.           Жашківська, 35  тел. 04737   23444, 23434, 23433 Борошно, вироби макаронні без начинки, не піддані тепловому обробленню чи не приготовлені будь-яким іншим способом
    ТОВ «ФЕС УКР» Четверов Сергій Олексійович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 235А,   тел. 04737 29203, 52077 Напій кавовий розчинний
      ТОВ «Агроскорм» Заїкун Олег Володимирович 19700, Черкаська обл, м. Золотоноша, вул.. Обухова, 66Б,

    тел.04737 29334

    Комбікорми
    ТОВ «Золотоніський завод залізобетонних виробів» Шматко Ігор Вікторович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Обухова, 59, тел. 04737, 5-27-58 (фактична адреса)  Бетон товарний , залізобетонні вироби.
    ПрАТ  «Золотоніська парфюмерно – косметична фабрика» Дубчак Ярослав Володимирович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, обл. Комунарівська, 14  тел. 04737  53345 Парфюмерно – косметичні вироби.
    ТОВ «ПКВ Золотоноша»  Коронова Маргарита Вікторівна 19700,Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Заводська, 4А,   тел. 04737  520-03, 293-22, 526-04  Туалетні парфумовані води.
    «Золотоніське поліграфічне підприємство» Проценко Лариса Леонідівна 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 9, тел. 04737  532-70, 532-67  Бланочна продукція.
     ПАТ «Золотоніський машнобуд» Лимар Станіслав Вячеславович 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша,
    вул. Шевченка, 18  тел. 04737 52306, 52082, 53220
    Машини прохідницькі, бурильні, вузли та деталі до них, люки чавунні та інші.
  • Фінансові та кредитні установи

    фінансові та кредитні установи

  • Виконання бюджетів

    виконання бюджетів

  • Зовнішньоекономічна діяльність

    Темп приросту експорту 17,6%
    Обсяг експорту на одну особу 123,3 дол.США
    Сальдо зовнішньої торгівлі товарами 515,5 дол.США

    У січні – березні 2016 року обсяг експорту товарів по м. Золотоноша становив 903,3 тис. дол. США, імпорту – 387,8 тис. дол. США. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося збільшення експорту на 17,6%, імпорт зменшився – на 40,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 515,5 тис.дол.США. У загальному обсязі експорту області частка міста склала 1,1%, в обсязі імпорту – 0,7%.

    Підприємства здійснюють зовнішньоторгівельні операції з країнами світу: Польщею, Литвою, Латвією, Німеччиною, Канадою, Туркменістаном, Молдовою, Білорусією, Казахстаном.

    Здійснення митного оформлення експортно-імпортних вантажів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності або фізичних осіб в зоні діяльності м.Золотоноша:

    Назва установи: Черкаська митниця ДПС.

    Адреса: м.Черкаси, вул.Остафія Дашкевича,76

    Обсяги прямих іноземних інвестицій унесений в економіку міста, на 1.10.2016 року становили 13010,8 тис.дол.США, що у 2,6 рази більше обсягу інвестицій на початок року (4894,4 тис.дол.США). У розрахунку на 1 особу населення обсяг прямих іноземних інвестицій в зазначений період становив 444,05 дол. США.

    Іноземні інвестиції вкладено у 2 підприємства:

    ТОВ ПІІ «Еконія» – підприємство з виробництва води натуральної мінеральної газованої і негазованої (власник – Компанія «Епсілон Корп» Маршаллові острови)

    ТОВ «Фес Укр» – підприємство з виробництва замінників кави, екстратів, есенцій та концентратів кави чи замінників кави, оболонки та плівки зерен кави. (власник – компанія з обмеженою відповідальністю «Ловена Лімітед»).

  • Залізничний транспорт

    Залізничні станції – 1 одиниць

  • Автомобільний транспорт

    автомобільний транспорт

  • Зв’язок загального користування

    звязок

  • Споживчий ринок

    споживчий ринок

  • Мале підприємництво

    мале підприємництво

  • Виплата пенсій, соціальної допомоги

    Місячний фонд – 12502,9 тис.грн.

    Заборгованість з виплати пенсій –

    Заборгованість з виплати соціальних допомог –

  • Заробітна плата

    Середньомісячна зарплата – 3631,0 грн.

    Місячний фонд оплати праці – 23238,4 тис.грн.

  • Заборгованість заробітної плати

    заборгованість заробітної плати

  • Трудові ресурси

    трудові ресурси

  • Демографічні дані на 01.12.2016

    демографічні дані

  • Дитячі будинки сімейного типу

    дитячі будинки сімейного типу

  • Стан ринку праці

    стан ринку праці

  • Освіта

    освіта

  • Охорона здоров'я

    Мережа закладів охорони здоров’я включає:

    • Золотоніську центральну районну лікарню (вул. Лікарняна, 2);
    • КП «Золотоніський міський центр первинної медико-сапітарної допомоги (сімейної медицини)» (вул. Шевченка, 32) – 3 амбулаторії
  • Культура, спорт, туризм

    У мережу закладів культури міста Золотоноша входять 3-и заклади клубного типу; 2-і міські бібліотеки; дитяча музична школа; краєзнавчий музей ім. М.Ф.Пономаренка. Забезпечено функціонування 7-ми творчих колективів, що носять почесне звання “Народний”. У місті нараховується 2 стадіони, 10 спортивних залів, 8 спортивних майданчиків.

    Внутрішній туристичний потік міста складає – 75%, в’їздний складає – 25%. Найбільш відвідувані місця: Краєзнавчий музей ім. М.Ф. Пономаренка, Свято-Успенський собор, шаховий турнір, Всеукраїнський фестиваль чорнобривців.

    На офіційному сайті виконавчого комітету Золотоніської міської ради http://zolotonosha.osp-ua.info в розділі «Гуманітарна сфера» сформований підрозділ «Історичні пам’ятки» де розміщений перелік історичних пам’яток міста Золотоноші.

    Готелі:
    Готель «Зоря» вул. Садовий проїзд, 2, тел. (04737) 55030, 52203

  • Перелік найвизначніших пам’яток

    перелік найвизначніших памяток

  • Видатні історичні постаті міста

    видатні історичні постаті

  • Релігія

    релігія

  • Кількість культових споруд

    кількість культових споруд

  • Пропозиції для інвесторів

  • Анкета земельної ділянки

    Розділ I: Адміністративно-територіальна приналежність земельної ділянки

    Назва: Струнківське поле (в кінці вулиці Миколаївська).

    Місто/село: м. Золотоноша

    Район

    Кадастровий №7110400000:10:001:0023

    Географічні координати – 49°40’14.7″N 32°03’30.2″E

    Розділ II: Власність земельної ділянки – правова ситуація

    Форма власності (державна, комунальна, приватна, ін.) – Державна

    Власник: Золотоніська міська рада

    Реквізити власника (або відповідального уповноваженого): прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, e-mail: 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.. Садовий проїзд, 8(04737) 5-50-13, rada@zolo.ck.ua

    Цільове призначення земель – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

    Розташування  – в межах (населеного пункту) / ні – в межах.

    Функціональне використання:

    – попереднє – Вільна

    – на теперішній час – Вільна

    Наявність/відсутність на земельній ділянці капітальних будівель, споруд (в минулому), їх характеристика – Відсутні

    Включення до Генерального плану – Включено

    Розділ III: Характеристика ділянки

    Площа (га) – 19,3202

    Детальна характеристика (форма ділянки; ліс, сіножать, гориста, ухил, та ін.)  – Ділянка неправильної форми, сіножать, рельєф – рівний.

    Інформація про геологію, ґрунти – Супісь, торф.

    Відстань до житла (по прямій лінії) від межі земельної ділянки, км – 0,2

    Наявність/відсутність на земельній ділянці твердого покриття – Відсутнє

    Відомості про забруднення ґрунту або підземних вод – Відсутнє

    Розділ IV: Транспортна інфраструктура земельної ділянки

    Розташування ділянки по відношенню до автомобільних під’їзних шляхів, відстань в км  – 0,1

    Відстань до автомагістралей міжнародного значення, км – 2,0

    Наявність залізничної під’їзної колії (так/ні) – Ні

    Відстань до найближчої залізничної станції, км – 3,0 км.

    Відстань до аеропорту, км – 150,0 км.

    Відстань до найближчого річкового порту, км – 35,0 км.

    Відстань до обласного центру, км – 35,0 км.

    Розділ V: Інженерно-технічна інфраструктура земельної ділянки

    Енергозабезпечення: необхідність проведення нових ЛЕП та ТП

    – можливе джерело живлення – 0,1

    – потужність, кВт

    – наявність та чисельність трансформаторних підстанцій або необхідність проведення нових ЛЕП та ТП – Ні

    –   відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км – 2 км

    Газопостачання:

    – вказати забезпечення природнім газом (так/ні)

    – продуктивність (м3/год.)

    – тиск (атм) – 1

    – діаметр підвідної труби, мм

    – найближча ГРС, м – Відсутні

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км – 1км

    Водопровідні мережі:

    – наявність водогону, свердловини – Необхідна свердловина

    – продуктивність (м3/год.)

    – діаметр труб підводів (мм)

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км – 1км

    Каналізаційні мережі – 1

    – вказати наявність очисних споруд, мереж каналізації – Ні

    – діаметр труб випусків, мм – 1

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км – Необхідність проведення нових ЛЕП та ТП, 1 км

    Телекомунікації (Інтернет) (так/ні) – Ні

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км – 1км

    Контактна особа (прізвище, ім’я, по батькові, посада, телефон, e-mail) – Вєснін Ігор Володимирович, начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Золотонгіського МВК (04737) 5-22-95, va@zolo.ck.ua

  • Попередня анкета земельної ділянки під формування Індустріального парку м.Золотоноша

    Розділ I: Адміністративно-територіальна приналежність земельної ділянки

    Назва – земельна ділянка по вул. Шота Руставелі (обмеженої вул. Обухова та пров. ІІ Шота Руставелі)

    Місто/село – Золотоноша

    Район

    Кадастровий № 7110400000:03:001:0018             7110400000:03:001:0010

    Географічні координати 49°41’27.5″N 32°01’50.3″E

    Розділ II: Власність земельної ділянки – правова ситуація

    Форма власності (державна, комунальна, приватна, ін.) –  Комунальна власність

    Власник – Золотонська міська рада

    Реквізити власника (або відповідального уповноваженого): прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, e-mail – 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул.. Садовий проїзд, 8 (04737) 5-50-13, rada@zolo.ck.ua

    Цільове призначення земель – Для розміщення та експлуатаціїосновних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; Для виробничого використання (реалізація проекту «Індустріальний парк Золотоноша»

    Розташування  – в межах (населеного пункту) / ні – В межах населеного пункту

    Функціональне використання:

    – попереднє – вільна

    – на теперішній час – Вільна

    Наявність/відсутність на земельній ділянці капітальних будівель, споруд (в минулому), їх характеристика –  відсутні

    Включення до Генерального плану – включено

    Розділ III: Характеристика ділянки

    Площа (га) – 35,0 га

    Детальна характеристика (форма ділянки; ліс, сіножать, гориста, ухил, та ін.) – Ділянка неправильної форми, сіножать, рельєф – рівний

    Інформація про геологію, ґрунти – Чорноземи глибокі малогумусні

    Відстань до житла (по прямій лінії) від межі земельної ділянки, км – 0,1

    Наявність/відсутність на земельній ділянці твердого покриття – відсутнє

    Відомості про забруднення ґрунту або підземних вод – відсутнє

    Розділ IV: Транспортна інфраструктура земельної ділянки

    Розташування ділянки по відношенню до автомобільних під’їзних шляхів, відстань в км – 0,05

    Відстань до автомагістралей міжнародного значення, км – 0,2

    Наявність залізничної під’їзної колії (так/ні) – так

    Відстань до найближчої залізничної станції, км – 4,5

    Відстань до аеропорту, км – 150,0

    Відстань до найближчого річкового порту, км

    Відстань до обласного центру, км – 35,0

    Розділ V: Інженерно-технічна інфраструктура земельної ділянки

    Енергозабезпечення:

    – можливе джерело живлення –

    – потужність, кВт –

    – наявність та чисельність трансформаторних підстанцій або  необхідність проведення нових ЛЕП та ТП –  необхідність проведення нових ЛЕП та ТП

    –   відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км –

    Газопостачання: –

    –   вказати забезпечення природнім газом (так/ні) – ні

    – продуктивність (м3/год.) –

    – тиск (атм) –

    – діаметр підвідної труби, мм –

    – найближча ГРС, м –

    –   відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км –

    Водопровідні мережі: –

    – наявність водогону, свердловини – Необхідна свердловина

    – продуктивність (м3/год.) –

    – діаметр труб підводів (мм) –

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км –

    Каналізаційні мережі

    – вказати наявність очисних споруд, мереж каналізації – ні

    – діаметр труб випусків, мм            –

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км –

    Телекомунікації (Інтернет) (так/ні): –

    – відстань по прямій лінії до можливого місця підключення, км –

    Контактна особа (прізвище, ім’я, по батькові, посада, телефон, e-mail) – Вєснін Ігор Володимирович, начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Золотонгіського МВК (04737) 5-22-95, va@zolo.ck.ua

  • Анкета приміщення вільного від забудови

    Назва об’єкта – Котельня

    Адреса об’єкта – 19700,  Черкаська  обл.,  м.  Золотоноша,  вул. Шепелівська, 14а

    Загальна площа приміщення, в т.ч. (м2): 104.7

    – виробничі приміщення – 79,4

    – складські приміщення –

    – адміністративні приміщення

    Рік прийняття в експлуатацію – 1974

    Попереднє призначення приміщення – котельня

    Кількість поверхів – один

    Форма власності приміщення – комунальна

    Власник об’єкта:

    – назва – Виконавчий  комітет  Золотоніської  міської    ради

    – код за ЄДРПОУ 04060849

    – юридична адреса – 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8

    – поштова адреса – 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8

    – телефон, факс, e-mail – (04737) 5-50-13, rada@zolo.ck.ua

    Розмір земельної ділянки (га) – 0,0310

    Форма власності земельної ділянки – комунальна

    Право користування земельною ділянкою – оренда

    Умови залучення інвестицій (продаж, оренда, створення спільного   підприємства, тощо) – Продаж, оренда

    – вартість продажу (тис. грн.) – Згідно оцінки майна

    –  орендна плата за 1 м2 (грн.) – 20,0

    Наявність інженерних комунікацій:

    Енергозабезпечення (так/ні) – ні

    – потужність, кВт

    – наявність та чисельність трансформаторних підстанцій

    – відстань до джерела підключення (м) – 450,0

    Газопостачання (так/ні) – ні

    – продуктивність (м3/год.)

    – тиск (атм.)

    –  відстань до джерела підключення (м) – 2,0

    Водопостачання (так/ні) – ні

    – продуктивність (м3/год.)

    – відстань до джерела підключення (м) – 20,0

    Каналізаційні мережі (так/ні) – ні

    – діаметр труб випусків, мм

    – відстань до джерела підключення (м) – 70,0

    Опалення (так/ні) – ні

    Наявність під’їзних залізничних колій (так/ні) – ні

    Відстань до (км):

    – залізничної станції – 5,0 (ст. Золотоноша)

    – автомагістралі – 6,0

    – аеропорту – 46,0 (м. Черкаси)

    – річкового порту – 43,0 (м.Золотоноша)

    – обласного центру – 36,0 (м. Черкаси)

    Контактна особа (прізвище, ім’я, по батькові, посада, телефон, e-mail) – Кривошея Юрій Станіславович, начальник відділу майна УЖКГ Золотоніського МВК, (04737) 5-30-77, 5-33-46, ugkg-zolo@ukr.net