Сьогодні заступник Міністра юстиції Олена Сукманова відвідала завод з виробництва питної води та дитячого харчування “Еконія”. Вона передала трудовому колективу Наказ, що скасовує неправомірні дії державних реєстраторів та повертає компанії законні права на володіння майном підприємства.

Наказ Мін’юсту поставив крапку у спробі рейдерського захоплення майнового комплексу підприємства. За допомогою незаконних дій державного реєстратора майно компанії було переєрестроване.  Утім, члени антирейдерської Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін’юст дійшли висновку, що була створенна незаконна загроза на права приватної власності. Олена Сукманова вручила Президенту ТОВ ПІІ “Еконія” відповідний Наказ про право на власність та запевнила, що компанія може працювати спокійно і продовжувати створювати якісну продукцію.

Присутніх запросили на оглядову екскурсію підприємством, далі ж Президент компанії вручила подяки усім, хто “рятував” завод.

Дякуючи усім за дпомогу, Ірина Варагаш не стримувала емоцій. Звертаючись до міського голови Віталія Войцехівського, не стримала сліз. “Ви та Ваша команда взяли на себе основний, перший удар. Страшно подумати, що було б з підприємством, якби не така ваша швидка реакція. Повірте, мені є з чим порівняти. Влада Золотоноші сьогодні допомагає бізнесу, підтримує та створює умови для розвитку”, зазначила Ірина Юріївна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).