28 вересня відбувся Відкритий Кубок Черкаської області з таеквон-до ІТФ. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів із Черкаської, Кіровоградської, Київської, Одеської та Миколаївської областей. Розпочали свій змагальний сезон під керівництвом тренера Юлії Шкарупи і спортсмени із Золотоноші.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Золотоніські борці за підсумками вибороли 10 золотих нагород, 2 срібні та 3 бронзові. Зокрема:

• переможцями Відкритого Кубку Черкаської області стали: Артем Кадук, Олександр Моцак, Дмитро Малимон, Влада Городинець, Антон Гончар, Дмитро Карпець, Інна Хомко, Дмитро Скалевський, Владислав Джура, Ірина Хомко.
  • срібними призерами змагань стали: Андрій Ніколенко та Владислав Мардіч.
  • бронзові призери змагань – Богдан Соколенко, Андрій Юхименко, Олексій Побиванець.
  • гідний результат показав Денис Гуліч. Поступившись місцем в трійці, він посів четверте місце.

Також за підсумками змагань обласного рівня відібрали спортсменів, які у складі збірної Черкаської області брали участь у Кубку України серед учнів ЗЗСО, клубів та ДЮСШ з таеквон-до ІТФ. Він відбувся 11-13 жовтня у Черкасах. Понад 800 учасників з 19 команд та 13 регіонів боролись за титул Чемпіона України. Для більшості дітей – це були перші змагання такого рівня, але маємо досить гарний результат.