24 серпня у Золотоноші відбулися спортивна програма з нагоди Дня Незалежності України. Вона відбувалася, як ми і анонсувалося, на трьох локаціях: фізкультурно-оздоровчому комплексі «Колос», стадіоні СШІТ №2 та стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це інформує видання Золотоноша.City.

У змаганнях з першості Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» та ФОК «Колос» з бігу серед жителів Золотоніської територіальної громади взяли участь представники сіл Деньги, Крупське, Коробівка та Золотоноші.

Змагання розпочали жінки. Дистанцію 500 метрів першою подолала Таїсія Орап з Крупського. Другою прибіла Інна Грекало (Золотоноша), відставши усього на 10 секунд. На третьому місці – Олена Головко із Деньгів.

Естафету прийняли чоловіки з бігу на 1000 метрів. Серед призерів золотонісці – Денис Чувашов, Антон Власенко, Юрій Селезньов.

Вперше в Золотоніському районі пройшов сеанс одночасної гри з шашок, на який запросили відомого серед шашкістів у області Миколу Короля. У дружній зустрічі його суперниками були Василь Філіпчик, Ангеліна Зав’ялова, Ілона Крикун, Гліб Ткачук, Кирило Осокін, Андрій Копил, Валентина Полішук, Ігор Хомут, Тетяна Капелюшна.

Усі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Микола Король відзначений грамотою за популяризацію гри у шашки.

Цікавою грою порадувала футбольних вболівальників команда СК «Профіспорт» (Золотоноша). Місцеві футболісти здобули перемогу над командою «Шевченків край» Звенигородського району з рахунком 3:1.

У змаганнях з міні-футболу перемогли спортсмени ДЮСШ, друге місце – у команди «РМЗ», третє – «Юність».

Кращою зі стрітболу була команда «Форсаж». Другими стали стрітболісти «Скіфи», на третій сходинці – «Golden city».

У пляжному волейболі перемогу святкували студенти Черкаського національного університету. Друге й третє місце зайняли «Дрони» та «Ромашка» (ветерани).

Вітаємо всіх учасників, призерів та переможців змагань і бажаємо нових досягнень у майбутньому!