Дата та місце народження: 29 серпня 1975, м. Золотоноша.
Дата та місце загибелі: 7 вересня 2022, поблизу с. Опитне, Покровський район, Донецька область.

Звання: Солдат.
Посада: Номер обслуги гранатометного взводу.
Підрозділ: 115-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув під час виконання бойового завдання неподалік села Опитне, прикриваючи собою двох (!) захисників, свідомо жертвуючи життям заради молодших побратимів.

Місце поховання: м. Золотоноша.

Народився і виріс в будинку на вулиці Лікарняна. Тут минуло його дитинство. Навчався у ЗОШ №5, займався спортом та прививав навички боксу молодому поколінню. Працював далекобійником. Останнє місце роботи – начальник охорони фермерського господарства «Іркліївське». 

Був непересічною особистістю, завжди готовий прийти на допомогу, переймався проблемами мікрорайону, шановано ставився до старшого покоління. Рано залишився без батьків й завжди дуже переймався долею хрещеної мами – тітки Раї

Сергій був справжнім чоловіком: мужнім, хоробрим із твердим словом та непохитною вірою. Побратими згадують його як бойового друга, з яким не страшно. Не призивали, не ловили, не змушували… Сергій Васильович пішов захищати Україну в перші дні повномасштабного вторгнення за покликом серця. Хоча і мав можливість залишитись, проте й на мить не допускав такого варіанту. Справжній, надійний, достойний чоловік. Для нього головне: захистити своїх близьких, не дати жодної можливості ворогу ступити до рідного краю. Коли почув про звірства на окупованих територіях говорив: «Тільки б довше прожити, щоб їх винищити!». 

Указом Президента України нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Джерело: Золотоноша.City
Більше у ЗМІУ Золотоноші попрощались із загиблим захисником (ПроВсе), І небо плакало за загиблим героєм (Золотоноша.City), По-іншому не зміг! У Золотоноші державною нагородою вшанували пам’ять Сергія Шульца (Золотоноша.City)