![](https://img2.abo.media/upload/article/o_1drdkf0j81fjj1pkc1fb42k4lft1k.jpg)
6 грудня, напередодні Дня працівників органів місцевого самоврядування, у Золотоніській міській раді відбулася зустріч з колишніми очільниками структурних підрозділів міськвиконкому. Пише zoloto.city
У вестибюлі установи щиро раділи одне одному та можливості побачитися і поспілкуватися Володимир та Оксана Ситники, Ольга Лада, Віталій Кучерявий, Андрій Кондрасій, Таміла Усанова-Бакай, Ольга Хухрєва, Катерина Мовчан. Міський голова Віталій Войцехівський презентував кожному фото минулорічної зустрічі. Їх з цікавістю і подивом («Ой, які ми тут молоді!») розглядали запрошені. За філіжанкою кави полилася розмова, щедро пересипана спогадами та неоціненним досвідом.
![](https://img2.abo.media/upload/article/o_1drdkfudl4v61tuq1k44k6he7u2j.jpg)
![](https://img2.abo.media/upload/article/o_1drdkfudl1e0k226736108a11n32i.jpg)
Завершилася зустріч поїздкою на кладовище, де знайшли вічний спочинок знані у Золотоноші керівники: Олексій Корпань, Віктор Литвиненко, Варвара Цибенко…