• Будинок культури

  Повна назва: Золотоніський міський будинок культури
  Керівник: Лелека Віта Петрівна
  Адреса: вул. Садовий проїзд 4
  Телефон: 5-26-39, 097-48-05-723
  E-mailzolo_kult@ukr.net
  Діяльність: культурно-дозвіллєва діяльність (організація і проведення заходів), робота аматорських колективів художньої творчості, методична робота. При міському будинку культури працює 7 колективів, які носять почесне звання – „Народний аматорський”. Також працює муніципальний духовий оркестр та чоловічий вокальний ансамбль „Срібна кварта”. Колективи та окремі виконавці є учасниками і лауреатами Всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів.

 • Музей

  Повна назва: Золотоніський краєзнавчий музей ім. М. Ф. Пономаренка
  Керівник: Ямборська Віта Миколаївна
  Адреса: вул. Черкаська 20
  Діяльністьв музеї налічується понад 15 тисяч експонатів основного та допоміжного фонду. До пам`ятних подій і дат розширюється експозиція, створюються тематичні виставки. Надається посильна допомога вчителям та учням шкіл, студентам у підготовці до уроків, написанні рефератів, робіт до МАН, дипломних та курсових робіт… В музеї традиційно працюють місцеві краєзнавці, адже в  музейних фондах  є підшивки газет, журналів, книги, багато фотодокументів ; особисті речі багатьох відомих земляків.  Триває постійна  співпраця з міським відділом освіти, відділом молоді (проводяться спільні екскурсії (не лише в музеї, і й по місту), «квести», зустрічі, виставки, методоб’єднання вчителів, тематичні заняття, читання).   Під час проведення загальноміських заходів музейні працівники організовують   виставки експонатів на площі міста, в парку.

 • Музична школа

  Повна назва: Золотоніська дитяча музична школа
  Керівник: Путинець Ігорь Юрійович
  Адреса: вул. Шевченка 167
  Телефон: 5-25-29
  Діяльність: Музична школа має 5 відділів: музично-теоретичний, фортепіанний, народних інструментів, вокально-хоровий, естрадний. Працюють клас хореографії та клас образотворчого мистецтва. Функціонують загальношкільний хор, оркестр, численні ансамблі ансамблі (вокальний, викладачів народних інструментів, баяністів, естрадно-джазовий, скрипалів,  бандуристів,  гітаристів), хореографічний колектив „Акварель”.

 • Головний екран міста

  Адреса: вул. Садовий проїзд 4
  Телефон: /098/ 567-06-96
  E-mail: sale@mg-group.com.ua
  Діяльність: дозвілля на центральній площі міста. Українська музика, місцеві новини та відеорепортажі, гумористичні шоу, привітання, тематичні добірки до місцевих та державних свят, літній кінозал для дорослих і дітей.

 • Літній театр

  Повна назва: літня сцена в парку ім. Т.Г. Шевченка
  Адреса: вул. Незалежності, парк Шевченка
  Діяльністьпроведення культурних та мистецьких заходів в теплу пору року – фестивалі, святкування, тематичні концерти, виступи духового оркестру, хореографічних та вокальних студій, дитячі свята.