![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178508637_760249594549072_5026319912958235973_n-1.png)
Комунальними службами проводяться систематичні роботи з підмітання вулиць та косіння газонів, а службою озеленення продовжуються роботи з висаджування квітів у відкритий ґрунт. Наразі ці роботи сповільнюються через несприятливі погодні умови у вигляді значного зниження температури повітря.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/179048035_760249311215767_3822300843315090429_n.jpg)
Також сьогодні, працівниками КП “Міський водоканал” та ПП “Базис плюс” були розпочаті пуско-налагоджувальні роботи фонтанів. Незабаром вони розпочнуть свою роботу у штатному режимі.