Дата та місце народження: 15 квітня 1977 р., с. Хрущівка, Золотоніський район, Черкаська область.
Дата та місце загибелі: 30 червня 2014 р. (помер від поранень).
Звання: Солдат.
Посада: Номер обслуги.
Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони ”Айдар”.
Обставини загибелі: 30 червня 2014 р. біля 17.00 під час обстрілу колони отримав вогнепальні осколкові поранення м’яких тканин голови і шиї. Доставлений до ЦРЛ м. Щастя, але від отриманих поранень помер.
Місце поховання: м. Золотоноша, Черкаська область.

Народився 1977 року в с. Хрущівка на Черкащині, в родині виховувалось троє дітей. Мешкав у м. Золотоноша. Учасник Євромайдану.

З травня 2014-го — доброволець, номер обслуги 24-го батальйону територіальної оборони Луганської області «Айдар». Брав участь у визволенні міста Щастя.

30 червня 2014 перебував на спостережному пункті на правому фланзі розташування батальйону біля селища Металіст. Близько 17:00 дозорна група потрапила під мінометний обстріл. Поранених винесли та евакуювали під снайперським і кулеметним вогнем. Солдат Чурута зазнав вогнепальних осколкових поранень м’яких тканин голови та шиї, вже у пораненого поцілив снайпер. Доставлений до Центральної районної лікарні у місто Щастя, але від отриманих поранень помер.

«Айдарівці» помстилися за смерть побратима — артилерійським ударом по розвіданих позиціях терористів знищили 12—15 одиниць живої сили, російські БРДМ, 2 бронетранспортера, зенітну установку «Шилка».

Похований 3 липня на міському цвинтарі Золотоноши.

Залишилась батьки, сестра, дружина та двоє дітей, — син і донька.

Джерело: Книга пам’яті полеглих за Україну, Вікіпедія

Більше у ЗМІСнайпер цілився прямо у рану… (Голос України)Хвилююча мить відкриття: закарбований в камені воїн сучасності звів погляд на Золотоношу (Золотоноша City)