За ініціативи Виконавчого комітету Золотоніської міської ради та КНУ “Золотоніський молодіжний центр” відбулась корисна в нинішніх умовах акція. Молодь передала жителям громади так звані “флікери” – світловідбивачі для одягу. Цим хотіли ще раз нагадати просту, але вкрай важливу на сьогодні істину: у темний час доби, особливо під час блекаутів, виразна видимість може врятувати життя!
Як відомо, світловідбивальні стрічки, брелоки та елементи на одязі чи рюкзаках – це не дрібниця. Це – захист, який робить пішохода помітним для водіїв. Аналогічно – вмикання ліхтарика на телефоні під час переходу дороги: простий жест, що зменшує ризик ДТП в рази. Цю думку насамперед і хотіли донести до золотонісців ініціатори акції.

Небезпечний тренд, про який мають знати батьки
Останнім часом серед підлітків в соціальних мережах поширюється небезпечна «розвага»: діти вдягаються у темний одяг і під час вимкнення світла перебігають дорогу прямо перед автомобілями.
Дякуємо молоді «АртПростору» за активну позицію!
Разом робимо наше місто безпечнішим, більш свідомім і відповідальним!



