Чемпіони по життю розширюють кордони! Про це нв своїй сторінці повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/208359419_4098168733564547_2482240189325492209_n.jpg)
“Черкаси
Сміла – Золотоноша – Канів. Із місяць тому я познайомився з маленькими, щирими та надзвичайно позитивними “чемпіонами по життю”. Вони з таким захватом тренувались, що заряджали усмішками всіх довкола. Тоді я і запропонував масштабувати цей проєкт. І ось тепер ще у трьох містах дітки з інвалідністю можуть займатися футболом. Дякую мерам, які підтримали таку хорошу ініціатив. Спорт має бути доступний для всіх,” – резюмує голова ОДА
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
У Золотоноші вже навіть відбулось перше тренування. Подивіться на емоції юних футболістів – заради них цей проєкт.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206922281_4098168390231248_7070659014355992490_n.jpg)