23 та 24 квітня Золотоніська дитяча музична школа провела II шкільний конкурс виконавської майстерності учнів «Домажорчик».
Конкурс започаткований в минулому році та проводився дистанційно. В цьому році епідеміологічна ситуація дозволила провести його очно з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм. Метою конкурсу є: популяризація музичного мистецтва, виявлення та підтримка талановитих дітей, реалізація творчого потенціалу юних обдарувань, удосконалення методик навчання вокалу та гри на різноманітних музичних інструментах.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/178379478_923376111538635_7774239172411452657_n.jpg)
Конкурс проводився по відділах: фортепіанному, вокальному, народних інструментів та відділі естрадного мистецтва. Виступи учасників оцінювало журі, до складу якого входили досвідчені викладачі відповідних відділів. Загалом у конкурсі взяли участь 74 учні школи. Конкурс проводився у двох категоріях: молодша та старша. Майже всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та були відповідно оцінені членами журі.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176697335_923376261538620_3004604794315541420_n.jpg)
Сподіваємося, що конкурс надихне юних виконавців на подальшу плідну роботу зі своїми викладачами для досягнення ще більших висот та буде сприяти повному розкриттю таланту у відтворенні прекрасного і вічного – Музики!