Незважаючи на календарну весну, в нашому регіоні очікується значне погіршення погодних умов. На другу половину доби, 12 березня, синоптики прогнозують в нашому місті опади у вигляді снігу та значне зниження температури повітря. Комунальні служби знаходяться в режимі очікування. Працівники і техніка готові до зустрічі негоди, а за останній місяць було додатково заготовлено достатню кількість протиожеледної суміші. Будемо робити все, щоб мінімізувати дискомфорт для містян, який можуть викликати погодні умови.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/pog.jpg)