На території громади активно розвиваються такі форми сімейного виховання як дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. На даний час функціонують 3 дитячі будинки сімейного типу та 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 27 посиротілих дітей. Всі батьки мають позитивний досвід виховання як власних дітей, так і дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, готові прийняти у свою родину малечу в будь-який час. Неодноразово траплялись випадки, коли дитина, втративши людей, яким довіряла, залишалась просто на вулиці та була влаштована працівниками служби до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/ss1.jpg)
Після приєднання до нашої територіальної громади навколишніх сіл, ми поповнились 2 дитячими будинками сімейного типу та 2 прийомними сім’ями.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/ss2.jpg)