Сьогодні в Меморіальному парку відбулась церемонія покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. В заходах прийняли участь керівництво міста та району.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/203802331_1791832397668773_6423282678629706836_n.jpg)
Цього дня вшановується пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Наймасштабніша війна століття стала великою трагедією та надзвичайним випробуванням для українського народу.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/203891879_1791832467668766_1929068342349365333_n.jpg)