У зв’язку з встановленням на території Золотоніської територіальної громади контейнерів місткістю 7 куб. метрів, керуючись нормами Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та  нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Міський водоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного договору з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою (згідно додатку).

ПОВІДОМЛЯЄМО, що Комунальне підприємство «Міський водоканал»» Золотоніської міської ради, яке розташоване за адресою: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Шевченка, 156, є виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами відповідно до рішення виконавчого комітету Золотоніської міської ради № 393 від 26.08.2021 року «Про затвердження результатів проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Золотоніської територіальної громади» та Договору  на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Золотоніської територіальної громади  від  31 серпня 2021 року (між виконавчим комітетом Золотоніської міської ради та комунальним підприємством «Міський водоканал» Золотоніської міської ради) (далі – Виконавець), пропонує фізичним особам, які є власниками (співвласниками, користувачами) житлових будинків (далі – Споживачам) отримувати послуги з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою на території Золотоніської територіальної громади шляхом приєднання до Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою.

Надання послуги з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою здійснюється контейнерами місткістю 7 куб. метрів, за адресами (кварталами, вулицями та номерами будинків) визначеними згідно додатку, який опублікований разом з Публічним договором приєднанням.

Договір (з додатком) розміщено на веб-сайті Золотоніської міської ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до КП «Міський водоканал», для отримання послуг з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою за адресами визначеними у додатку.

Розміщення даного Публічного договору на офіційному веб-сайті Золотоніської міської ради за електронною адресою: http://zolo.gov.ua/ .

НАГОЛОШУЄМО, що Публічний договір приєднання про надання з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків, визначених згідно додатку вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті  Золотоніської міської ради та/або у засобах масової інформації такий власник не вчинив дій щодо відмови (з зазначенням обґрунтованих причин)  від комунальної послуги.

З Повагою,  КП «Міський водоканал»!

 Публічний договір ТПВ контейнер фіз. особам