Адреса: вул. Садовий проїзд, 4
Контактний телефон: 5-33-29
E-mail: zolo_kult@ukr.net

Начальник відділу
Щербатюк Станіслав Миколайович

shcherbatyuk-250

 • Керівництво відділу
 • Графік роботи
 • Діяльність
 • Положення про відділ
 • Документи
 • Новини
 • Начальник – Щербатюк Станіслав Миколайович

  Контактний телефон: /097/ 239-10-53

  Графік прийому:
  четвер – 9:00-12:00

  Спеціаліст 1-ї категорії – Третяков Олександр Юрійович (5-26-39)
  Директор міського будинку культури – Лелека Віта Петрівна (5-26-39)
  Головний бухгалтер – Денисенко Юлія Сергіївна (5-23-95)

  Директор міського будинку культури – Лелека Віта Петрівна (5-26-39, /097/ 48-05-723)
  Директор Золотоніської дитячої музичної школи – Путинець Ігор Юрійович (5-25-29)
  Директор Золотоніського краєзнавчого музею – Ямборська Віта Миколаївна (5-25-84)

 • Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:15
  П’ятниця: з 8:00 до 16:00

  Обідня перерва: з 13:00 до 14:00
  Вихідні дні:  субота, неділя.

 • Золотоніський міський будинок культури

  Робота спрямована на виконання державних соціальних програм, пошук та розробку інноваційних форм роботи. Організацію культурно – дозвіллєвої діяльності та підвищення професійного рівня колективів художньої творчості: вивчення дозвіллєвих потреб різних вікових категорій населення та втілення їх в культурно – дозвіллєву діяльність, популяризацію національних культурних традицій,свят та обрядів.

  Творча робота міського будинку культури ведеться за такими основними напрямками: культурно-дозвіллєва діяльність (організація і проведення заходів), робота аматорських колективів художньої творчості, методична робота. При міському будинку культури працює 7 колективів, які носять почесне звання – „Народний аматорський”, а саме:

  • Народний аматорський камерний хор духовної музики „Воскресіння”
  • Народний аматорський ансамбль пісні та танцю „Задніпряни”
  • Народний аматорський ансамбль народних інструментів
  • Народний аматорський театр
  • Народний аматорський вокальний ансамбль „Лебідка”
  • Народний аматорський театр пісні „Золоті ворота”
  • Зразкова  аматорська студія бального спортивного та естрадного танцю

  Також працює муніципальний духовий оркестр та чоловічий вокальний ансамбль „Срібна кварта”. Колективи та окремі виконавці є учасниками і лауреатами Всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів.

  Директор міського будинку культури  – Лелека Віта Петрівна, тел. 5-26-39, 097-48-05-723

  Золотоніська дитяча музична школа

  На сьогоднішній день контингент учнів школи налічує 480 учнів, з них 362 навчаються на базі музичної школи та 118 – в групах самоокупності  в дошкільних та загальноосвітніх закладах. 26 викладачів, серед яких 15 є випускниками школи. Музична школа має 5 відділів: музично-теоретичний, фортепіанний, народних інструментів, вокально-хоровий, естрадний. Працюють клас хореографії та клас образотворчого мистецтва. Плата за навчання від 65 до 100 гривень на місяць.

  Функціонують загальношкільний хор, оркестр, численні ансамблі ансамблі (вокальний, викладачів народних інструментів, баяністів, естрадно-джазовий, скрипалів,  бандуристів,  гітаристів), хореографічний колектив „Акварель”.

  Всі колективи – неодноразові переможці обласних та Всеукраїнських оглядів-конкурсів мистецьких навчальних закладів. Учні-солісти є постійними лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсів. Колективи та учні школи є активними учасниками концертних заходів, що проводяться в місті.

  Директор Золотоніської дитячої музичної школи – Путинець Ігорь Юрійович

  Золотоніський краєзнавчий музей ім. М. Ф. Пономаренка

  В Золотоноші  краєзнавчий музей на громадських засадах було створено в 1960 році на базі краєзнавчого  гуртка, що діяв при міській школі № 4. Музей висвітлював історію міста і району.  Знаходився у приватному будинку по  вул. Петровського.Створенням музею золотонісці завдячують відомому краєзнавцю Михайлу Федоровичу Пономаренку. 18 років він керував музеєм, збирав експонати, розширював експозицію, проводив екскурсії. В 1972 році, у зв`язку з аварійним станом старого приміщення музейні експонати перемістили в іншу будівлю,  – колишній приватний будинок, в якому в різні періоди також розміщалася дитяча бібліотека, суд і прокуратура, проживав перший секретар Золотоніського райкому КП України Кубишев І. В.  В даному пристосованому будинку музей знаходиться і зараз.  Після смерті Михайла Федоровича Пономаренка, у 2010 році музей отримав  його ім`я. На сьогодні в музеї діють чотири відділи і виставковий зал.

  Перший відділ – природничий. Відвідувачі знайомляться з пам’ятками  археології, природою Золотоніського краю. Тут представлені стенди, вітрини, картини місцевих художників з краєвидами Золотоніщини. Докладно розповідається про  природу Золотоніщини. На окремому стенді фото відомих людей Золотоніського району, матеріали про першого директора – М.Ф. Пономаренка .

  Другий відділ засновано в 2014 році, він присвячений подіям в зоні АТО.  Розміщені залишки боєприпасів, привезених волонтерами зі Сходу країни, стенди з інформацією про загиблих земляків.

  У третьому відділі відвідувачі знайомляться з  давньою історією та легендами м. Золотоноші, фото старого міста. Також представлені вишиванки, знаряддя праці, посуд  селянського та міщанського побуту  кінця ХІХ – поч. ХХ с.

  Четвертий відділ присвячений історії кінця ХІХ- ХХ століття. Експонати розповідають про земляків: М. Максимовича, С. Скляренка, М. Терещенка, О. Баранникова. І. Піддубного, є інформація про Голодомор, Другу світову війну,  воїнів-інтернаціоналістів, чорнобильців.

  П`ятий зал є виставковим. Щороку тут відбуваються виставки талановитих земляків: малюнки дітей Студії образотворчого мистецтва, картини художників, вишиті рушники, картини та одяг місцевих вишивальниць, фотовиставки.

  Наразі в музеї налічується понад 15 тисяч експонатів основного та допоміжного фонду. До пам`ятних подій і дат розширюється експозиція, створюються тематичні виставки. Працівники музею співпрацюють з міською  газетою „Златокрай” – ведуться рубрики: «Мить історії», «Імена місяця», статті до пам’ятних дат,  про відомих земляків.  Надається посильна допомога вчителям та учням шкіл, студентам у підготовці до уроків, написанні рефератів, робіт до МАН, дипломних та курсових робіт… В музеї традиційно працюють місцеві краєзнавці, адже в  музейних фондах  є підшивки газет, журналів, книги, багато фотодокументів ; особисті речі багатьох відомих земляків.  Триває постійна  співпраця з міським відділом освіти, відділом молоді (проводяться спільні екскурсії (не лише в музеї, і й по місту), «квести», зустрічі, виставки, методоб’єднання вчителів, тематичні заняття, читання).   Під час проведення загальноміських заходів музейні працівники організовують   виставки експонатів на площі міста, в парку. Музей може прийти на допомогу вчителеві в організації та проведенні планових занять  та позакласних заходів.

  Директор Золотоніського краєзнавчого музею ім. Пономаренка – Ямборська Віта Миколаївна

 • 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської (далі – відділ) ради утворюється міською радою на правах самостійного відділу та є підзвітним і підконтрольним раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету міської ради та міському голові, а з питань здійснення йому делегованих повноважень підконтрольний управлінню культури Черкаської обласної державної адміністрації.

  Відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради у своїй діяльності користується Конституцією України, законами України, Актами Президента та Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими актами Міністерства культури України, управління культури Черкаської обласної державної адміністрації, рішеннями та розпорядженнями Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету, а також даним Положенням.

  Повне найменування відділу – відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

  Організаційно-правова форма – орган місцевого самоврядування.

  Форма власності – комунальна.

  Юридична адреса – 19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 4.

  Відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради є юридичною особою, має  самостійний  баланс, реєстраційні рахунки в установах Державного казначейства, рахунки в установах банків України, штамп із своїм найменуванням, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, фірмовий бланк та централізовану бухгалтерію.

  Відділ набуває статусу юридичної особи з моменту його Державної реєстрації.

  Відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради утримується за рахунок коштів Державного та місцевого бюджетів.

  Граничну чисельність,  фонд  оплати  праці  працівників, кошторис  доходів  і  видатків,  штатний розпис апарату відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради затверджує міська рада за пропозицією міського голови.

  Штатний розпис підпорядкованих відділу закладів культури, фонд оплати праці, кошторис доходів та видатків на утримання закладів культури, гранична чисельність – затверджуються начальником відділу культури і погоджуються з міським фінансовим управлінням.

  Загальні засади діяльності, статус, умови оплати праці, матеріальне та соціально-побутове забезпечення працівників відділу визначається чинним законодавством України.

  Ліквідація та реорганізація відділу здійснюється на підставі рішення міської ради.

  У разі припинення діяльності, як юридичної особи, відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) його активи повинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу бюджету.

  Доходи (прибутки) або їх частини, та майно відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради не підлягають розподілу серед засновників (учасників), членів організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

  Доходи (прибутки) використовуються виключно для фінансування видатків на утримання відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених його установчими документами

  2. ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ

  Забезпечення на території міста Золотоноші реалізації державної політики у сфері культури, з питань охорони культурної спадщини, національної музейної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин України.

  Здійснення відповідно до законодавства управління і контролю у   сфері  клубної,  музейної, бібліотечної   справи та кінематографії.

  Забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної і художньої  творчості,  вільного  розвитку  культурно-мистецьких процесів,  забезпечення доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина.

  Розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення умов для відродження і  розвитку  культури  української  нації,  культурної самобутності корінних народів і національних меншин.

  Сприяння захисту прав   і  законних  інтересів  вітчизняних творчих працівників та їх спілок,  а також закладів, підприємств і організацій  культурно-мистецької  сфери,  що діють на території міста Золотоноші.

  Розроблення комплексних та цільових програм розвитку культури та мистецтва міста.

  Пропагування серед населення ефективного використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною, природним середовищем.

  Створення сприятливих умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури, організація їх матеріально – технічного забезпечення.

  3. ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВІДПОВІДНО ДО ПОКЛАДЕНИХ НА НЬОГО ЗАВДАНЬ:

   

  Бере участь у формуванні державної політики у сферах культури і релігії, забезпечує її реалізацію на рівні міста, здійснює керівництво установами культури міста.

  Розробляє комплексні та цільові програми розвитку культури у місті, організовує роботу пов’язану з їх реалізацією, розробляє та вносить у встановленому порядку на розгляд міської ради проекти, плани, пропозиції щодо фінансування та матеріально-технічного забезпечення.

  Створює умови для розвитку професійного і аматорського музичного, театрального, хореографічного, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і самодіяльної   творчості, кіномистецтва, фотомистецтва,   народної   художньої  творчості, культурного дозвілля населення міста, сприяє формуванню   репертуару самодіяльних театрів, аматорських колективів художньої самодіяльності,  комплектуванню та оновленню фондів Золотоніського краєзнавчого музею ім. М.Ф.Пономаренка, бібліотек, організації  виставок, здобуття освіти у сфері культури і мистецтва, тощо.

  Готує пропозиції до проектів програм соціально економічного розвитку міста Золотоноші та проектів міського бюджету.

  Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-культурного розвитку міста Золотоноші.

  Надає організаційно-методичну допомогу  закладам, підприємствам і організаціям, навчальним установам з питань культурно-мистецької сфери.

  Проводить фестивалі, свята, конкурси, огляди професійного мистецтва  і  самодіяльної  народної  творчості,  виставки  творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

  Розробляє і здійснює заходи щодо створення умов для відродження та розвитку культури української нації, культурної самобутності корінного народу і національних меншин України, всіх видів мистецтв, аматорської творчості, осередків традиційної культури, народних художніх промислів та нематеріальної культурної спадщини.

  Подає пропозиції  управлінню культури Черкаської обласної державної адміністрації  про  включення   об’єктів культурної  спадщини  до  Державного  реєстру  нерухомих  пам’яток України.

  Визначає перспективи розвитку закладів культури міста, розглядає та погоджує річні плани роботи комунальних закладів культури міста, вносить до них зауваження і пропозиції, контролює їх виконання.

  Сприяє збереженню та відтворенню історичного  середовища міста,  відродженню осередків традиційної народної творчості, художніх промислів і ремесел.

  Створює сприятливі умови для утвердження української мови в суспільному  житті,  збереження  і розвитку етнічної,  мовної і культурної самобутності національних меншин.

  Веде облік об’єктів культурної   спадщини   та   регулює  питання  їх  використання  і популяризації.

  Здійснює контроль   за   збереженням   і   переміщенням культурних    цінностей,    включених    до   Державного   реєстру національного   культурного   надбання,    музейного    фонду    і Національного архівного фонду.

  Організовує підготовку,  перепідготовку  та  підвищення кваліфікації  працівників  закладів,  підприємств  і   організацій культурно-мистецької сфери міста, організовує їх атестацію, втілює досвід кращих.

  Сприяє розвитку мережі та зміцненню матеріально-технічної бази закладів  культури розміщених на території міста Золотоноші, які підзвітні та підконтрольні відділу.

  Вживає заходів для зміцнення міжнародних і міжрегіональних культурних зв’язків відповідно до чинного законодавства та в межах своїх повноважень.

  Сприяє роботі  творчих  спілок,   національно-культурних товариств, інших громадських організацій.

  Здійснює контроль за дотриманням фінансової дисципліни в     закладах культурно-мистецької сфери, розташованих на території міста Золотоноші та підзвітних відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

  Організовує особистий прийом громадян і розгляд звернень, що надійшли до відділу культури, узагальнює та аналізує пропозиції, що містяться в них, здійснює заходи з усунення причин, що породжують обґрунтовані скарги і зауваження громадян на роботу закладів культури.

  Організовує надання відповідної інформації за запитами громадян відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації.

  Подає в установленому порядку пропозиції щодо відзначення працівників закладів,      підприємств      і      організацій культурно-мистецької   сфери   державними  нагородами,  застосовує згідно із законодавством інші  форми  морального  і  матеріального заохочення  працівників  за  досягнення  у творчій,  педагогічній, культурно-освітній та виробничій діяльності.

  Заохочує благодійницьку і спонсорську діяльність, здійснює пошук, використання і поширення нових організаційно-творчих підходів у діяльності закладів культури, вдосконалення господарського механізму в їх діяльності, інформаційно-методичного забезпечення, впроваджує нові моделі організації культурно-дозвільної діяльності.

  Організовує в підвідомчих закладах культури первинний облік, одержує в установленому порядку статистичну звітність.

  Сприяє забезпеченню  соціального   захисту   працівників закладів, підприємств і організацій культурно-мистецької сфери, надає підтримку в реалізації творчих задумів працівників.

  Бере участь  в  організації  та  проведенні міжнародних, всеукраїнських,  регіональних, міських мистецьких фестивалів  і  конкурсів, оглядів народної творчості,  інших культурно-мистецьких заходів, а також мистецьких аукціонів, виставок-продажів.

  Втілює та розвиває мережу платних послуг населенню, які є джерелом накопичення позабюджетних коштів, контролює правильність їх використання на основі ведення бухгалтерського обліку і статистичної звітності.

  Проводить комплексний аналіз і прогнозування розвитку культурно-мистецької сфери на території міста.

  Розробляє ряд питань, що належать до його компетенції, пропозиції щодо вдосконалення фінансових та економічних нормативів, систем фінансування, обліку та звітності; забезпечує збирання та обробку статистичних даних і контроль за їх достовірністю.

  Контролює роботу щодо забезпечення техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарного режиму в закладах культури, надає практичну допомогу в проведенні відповідної роботи.

  Здійснює заходи по збереженню комунального майна в підвідомчих закладах культури.

  Виконує інші функції, що випливають з покладених на нього завдань.

  4. ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ МАЄ ПРАВО:

  Залучати спеціалістів інших відділів та управлінь Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій  та  об’єднань  громадян  (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до компетенції відділу.

  Одержувати в установленому  порядку  від  інших відділів та управлінь Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ і  організацій  усіх  форм  власності  документи  та  інші матеріали, необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

  Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до компетенції відділу.

  За погодженням із міського радою, передавати в оренду комунальне майно, що знаходиться на балансі відділу, суб’єктам господарювання.

  Під час  виконання  покладених  на  нього  завдань взаємодіяти   з   іншими  відділами та управліннями Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету, а також підприємствами, установами,  організаціями,  громадянами  та  їх об’єднаннями.

  Брати участь в утворенні, реорганізації, ліквідації закладів культури всіх типів і форм власності.

  5. НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ:

  Відділ культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради очолює начальник, який призначається на посаду  і звільняється з посади міським головою.

  Посадову інструкцію начальника відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради затверджує міський голова.

  Начальник відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань і здійснення ним своїх функцій.

  Бере участь у засіданнях сесій міської ради, виконавчого комітету, комісій, інших дорадчих і колегіальних органів, нарадах.

  Видає в межах   своєї  компетенції  накази, постанови  організовує  і контролює їх виконання.

  Начальник відділу у межах своєї компетенції має право скасовувати накази керівників закладів культури міста, якщо вони суперечать законодавству, або видані з перевищенням їх повноважень.

  Визначає посадові обов’язки і ступінь відповідальності працівників відділу культури.

  Здійснює добір розстановку та формування кадрів, заохочує та накладає дисциплінарні стягнення на працівників відділу.

  Призначає на посаду та звільняє з посади працівників відділу, централізованої бухгалтерії, керівників підпорядкованих закладів культури міста.

  Затверджує Положення (Статути) про заклади культури міста та посадові інструкції працівників (клубних, бібліотечних установ, Золотоніського краєзнавчого музею ім. М.Ф.Пономаренка, Золотоніської дитячої музичної школи).

  Затверджує посадові інструкції керівників закладів культури, працівників відділу та централізованої бухгалтерії має право переглядати та змінювати їх за необхідністю.

  Подає на затвердження міському голові кошториси витрат по закладах культури міста.

  Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису витрат на утримання відділу культури та підпорядкованих йому закладів культури міста.

  Укладає договори, угоди, видає доручення, відкриває в банківських установах розрахункові рахунки та реєстраційні рахунки у Державному Казначействі.

  Затверджує штатні розписи закладів культури міста, що відносяться до відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

  До складу відділу культури входять:

  • Апарат відділу;
  • Централізована бухгалтерія;
  • Золотоніський міський Будинок культури;
  • Золотоніський міський центр Дозвілля Молоді;
  • Золотоніський міський клуб;
  • Золотоніська міська бібліотека №1;
  • Золотоніська міська бібліотека №2;
  • Золотоніський краєзнавчий музей ім. М.Ф.Пономаренка;
  • Золотоніська дитяча музична школа.

  Планує роботу відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради і аналізує стан її виконання.

  Затверджує плани роботи установ та закладів культури міста

  Працює у тісному контакті з громадськими, релігійними організаціями, установами здоров’я, торгівлі, побутового обслуговування населення, тощо.

  З метою розробки перспективних питань розвитку культури міста та поліпшення культурного обслуговування населення при відділі культури можуть створюватись науково-методичні та інші ради, комісії з включенням до їх складу представників відповідних органів та організацій за погодженням з ними. Склад цих рад, комісій і положення про них затверджується начальником відділу.

  Здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства.

  6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ

  Працівники відділу несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання посадових обов’язків та завдань, покладених на відділ, протиправну бездіяльність, порушення правил поведінки посадової особи місцевого самоврядування та обмежень, пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.

  За порушення трудової та виконавської дисципліни працівники відділу притягуються до відповідальності згідно чинного законодавства.

  7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

  Зміни та доповнення до даного Положення затверджуються рішенням сесії міської ради.

  Утворення, реорганізація, ліквідація закладів культури міста, які належать до комунальної власності проходить тільки відповідно до рішення сесії міської ради.

  Завантажити оригінал документу

 • 24 серпня вперше у Золотоноші відбудеться «Zolo Street Fest»

  24 серпня -День Незалежності України! Святкуємо разом! На свіжому повітрі! Пропонуємо до вашої уваги заходи – на будь-який смак. Вперше у Золотоноші відбудеться «Zolo Street Fest » – вуличний спортивний фестиваль.  Його мета – розвивати різнорівневі спортивні напрямки. Він також відбуватиметься локаційно, аби скупчення людей не перевищувало дозволених карантинних норм. Локації Фестивалю: – «Спортивні перлини» (танцювальний майданчик, парк) […]

  Патріотична акція, вулична музика, спортивний фестиваль: Золотоноша готується до свята

  24 серпня відбудеться відзначення річниці з дня проголошення незалежності нашої держави. Зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч святкування у Золотоноші пройдуть у локаційному форматі. До того ж, організатори дійства взяли за мету відійти від шаблонності та усталених стереотипів. Розважальних заходів планують багато, але усі вони проходитимуть на визначеній території. Про це сайту Золотоноша.City розповіла заступник міського […]

  Заняття танцями для пенсіонерів організували у Золотоноші (відео)

  Українські народні танці, самбу та вальс вивчають люди поважного віку у Золотоніському будинку культури. Заняття для пенсіонерів організувала двадцяти однорічна містянка Леся Орленко. Тричі на тиждень у хореографічній залі збираються пів сотні танцюристів-аматорів. Чому їм подобається таке дозвілля – дізнавалаися журналісти “Суспільного”

  У Золотоноші танцюють ті, кому за 40-70 років

  10 серпня у Золотоноші відбулися перші заняття школи танців «Zlatodance» для людей, кому за 40-70. Ініціатором та організатором заходу стала хореограф Золотоніського міського Будинку культури Леся Орленко. А почалося все із дня з фітнесом, який пройшов напередодні на міському стадіоні просто неба. Пише Золото.сіті Другим кроком стали танці. «Дівчатка, кому за 18», як вони себе […]

  Вступна кампанія до Золотоніської дитячої музичної школи

  Золотоніська дитяча музична школа оголошує набір учнів на 2020-2021 навчальний рік. Під час вступного іспиту до напрямку «Музичне мистецтво» дитина має продемонструвати свої музичні здібності та навички: – проспівати пісню (за власним вибором); – повторити нескладний ритм за екзаменатором; – чисто проінтонувати окремі звуки в межах октави; – відтворити по пам’яті нескладну музичну фразу. Під час […]

  Читати більше