29 річницю Української незалежності у Золотоноші вирішили розпочати патріотичною акцією.

Голосисті дітки оспівували свою Батьківщину, в цей же момент військові внесли на площу портрети загиблих земляків. Усі присутні вшанували захисників хвилиною мовчання, до обелісків лягли корзини з квітами. Все свято було просякнуто символами – так хлопці у військовій формі заспівали “Вставай з колін, моя Україно”, а лейтмотив національного інструменту – бандури – переніс усіх у далекий 1991 рік, коли було Ухваленно Акт проголошення незалежності України.

На великій карті України діти та дорослі залишали відбитки своїх долонь, як знак сили та єдності, а ведуча продовжувала читати досягнення нашої країни за кожні 29 років.  Під пісню “Ми – Україна”, неочікувано для всіх присутніх, спідниця дівчинки-українки, яка символізувала саму державу, розгорнулася і перетворилася на величезний прапор розміром 11×12.5.

За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко рекорд на найбільшу спідницю не реєстрували. “Ми вже потім зрозуміли, що зазіхнули на рекорд. Але найважливіше, що ми побачили на площі – не рекорди, а сльози радості на очах у військових, розумні дитячі очі, яких переповнювало щастя та патріотичні почуття, талановита молодь….чи не це і є патріотизм? Метою заходу було продемонструвати велич нашої країни, її красу. Нам вдалося”

Згодом усе місто огорнули звуки музики. У центральній частині Золотоноші грали на різних інструментах та співали вуличні музиканти.

Перша частина свята вдалася завдяки відділу культури, освітянам, УЖКГ, пп “Базис плюс”, поліції, керівникам гуртків та небайдим глядачам. Зі святом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).