Цьогоріч у золотоніські перші класи йдуть 355 першокласників. Гімназія ім. С. Д. Скляренка гостинно відчинила двері для 82 наймолодшеньких учнів, СШ №1 – для 60. У СШІТ їх 49, у зош №3 – 58, у зош №5 – 30, у зош №6 – 47. У санаторній школі-інтернаті навчатиметься 22 першокласники, а в спеціальній – 8. Ці учні – експериментатори та новатори. Навчатимуться вони pа новим Державним стандартом початкової освіти, педагоги реалізовуватимуть реформу Нової української школи.

Усі навчальні заклади міста забезпечині потрібною для початку нового навчального року матеріально-технічною базою. Активно підтримує першокласників меценат Людмила Русаліна, яка до першовересня підготувала солодкі подарунки усім першачкам міста.

Освітян, батьків та учнів вітає міський голова Віталій Войцехівський. “Легкої та цікавої науки учням, вчителям – вдчності від вихованців, розуміння від керівництва та колег, гідних і вчасних заробітних плат, батькам школярів зичу наснаги та затишку у родинах”, – зазначає міський очільник

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).