Від 1 травня у Золотоноші будуть запроваджені регулярні пільгові перевезення для пенсіонерів. Пише Золотоноша. Сіті.

Наразі люди пенсійного віку мають право користуватися безкоштовним проїздом у міському громадському транспорті один раз на тиждень, чи ж то пак, чотири середи на місяць. Такий графік створює незручності, оскільки всі літні люди, які бажають скористатися з такої нагоди, гуртуються в автобусах в один день, створюючи тисняву. Міська влада вирішила врегулювати це питання.

На спільній зустрічі міських посадовців з директором ПрАТ «Золотоніське АТП-17112» Петром Малишком дійшли висновку, що з 1 травня пенсіонери, які безкоштовно їздили по місту тільки щосереди, отримають змогу робити це щодня, 7 днів на тиждень. Єдина умова − лише з 9 години ранку і пізніше, аби працюючі золотонісці мали змогу дістатися до роботи у більш ранній час.

− Така пільга для літніх людей діятиме точно до кінця поточного року, а далі – будемо вирішувати згодом, − запевнив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський. – На нашу думку, це буде значно зручніше для пенсіонерів: вони зможуть планувати свої справи не в один день, створюючи у висновку черги у тій же лікарні, банку чи на пошті, а протягом семи днів на тиждень.

Безкоштовним проїзд для такої категорії населення буде лише по місту, позаяк в межах сіл Золотоніської громади існують окремі соціальні перевезення. Однак правом пільгового проїзду в межах Золотоноші можуть скористатися усі мешканці громади відповідного статусу, якщо під час перебування у місті в них виникає така потреба.

 – Ми залюбки співпрацюємо із Золотоніською міською владою, яка переважно виправдовувала наші очікування та дотримувала слова, − стверджує Петро Малишко.

– Замовником пільгового перевезення виступила влада, значить, має гроші, які можна на це виділити. Якщо відбуватиметься компенсація повної вартості пільгових перевезень згідно із визначеними нормами, а сюди входить заробітна водія, механіка, слюсаря, прибиральниці, амортизація запчастин і багато інших дрібних деталей, – це хороші зміни. Тож, ми охоче й надалі співпрацюватимемо з міською владою.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).