Депутати Золотоніської міської ради у 2020 році затвердили положення про присудження премії відомого на теренах всієї України письменника, поета, педагога, золотонісця Івана Дробного.

Про це розповідає видання Золотоноша.City.

Ініціаторами запровадження літературної премії була Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України. Керівництво міста та місцеві обранці охоче долучилися до такої значущої для Золотоноші події, мета якої – популяризація імені та творчого доробку славетного земляка.

Вирішили присуджувати літературну премію щорічно, а підсумки конкурсу приурочити до дня народження Івана Дробного – 16 січня.

Щорічна літературна премія імена Івана Дробного вручатиметься у таких номінаціях: «Поезія», «Проза» та «Музичне мистецтво

На здобуття премії у перших двох номінаціях приймаються творчі досягнення у вигляді книг, але не більше 5 примірників від одного кандидата. В останній номінації мають бути представлені музичні твори на слова Івана Дробного, записані на електронних та паперових носіях(ноти) у двох примірника

Термін подання творів на здобуття літературної премії імені Івана Дробного – з 1 вересня до 15 листопада

До 1 грудня триватимуть засідання конкурсної комісії. З 1 до 15 грудня відбувається громадське обговорення, і вже до 25 грудня стануть відомі імена переможців.

Вручити премії планують у день народження Івана Дробного, 16 січня, під час урочистих святкувань у приміщенні Золотоніської зош №6, де колись працював і творив видатний поет та письменник.

Як розподілятиметься призовий фонд по номінаціях, вирішуватиме конкурсна комісія. Фінансування здійснюватиметься в межах щорічних асигнувань відділу культури.

Серед членів журі конкурсу – представники обласної організації Національної спілки письменників України та золотоніські митці

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).