На території міста Золотоноші уже більше 20 років проводить свою господарську діяльність ПрАТ «Племінний завод-дослідне господарство «Золотоніське», яке входить у корпорацію компанії груп «Лебединський насінневий завод». Займається дане підприємство змішаним сільським господарством, зокрема вирощуванням гібридного соняшника, кукурудзи, сої та інших культур, розведенням великої рогатої худоби молочних порід. Велику кількість кадрів господарство отримало тісно співпрацюючи з Золотоніським міськрайонним центром зайнятості, так як весь час держить руку на пульсі та приймає участь в усіх заходах, які організовує центр зайнятості – це і семінари, і ярмарки вакансій, і міні-ярмарки за потребою.

З 2011 року керує даним господарством  Трущенко Леонід Анатолійович, який весь цей час разом з інвесторами заводу працює над покращенням економічного росту підприємства та піклується про своїх працівників, забезпечуючи їм гідні умови праці – підвищення заробітної плати, надання  матеріальної допомоги, корпоративного медичного страхування. На даний час на підприємстві працює близько 100 осіб за професіями трактористи, водії, оператори машинного доїння, слюсарі-ремонтники, механіки, тваринники та інші.

Зовсім недавно безпосередньо на підприємстві відбувся День відкритих дверей за участю безробітних та представників центру зайнятості,  а прямо сьогодні для даного роботодавця був організований міні-ярмарок вакансій, на якому інспектор кадрів  Зінаїда Полякова для присутніх безробітних надала детальну інформацію щодо вільних робочих місць, забезпечення працюючих гуртожитком, гарячим харчуванням та доставкою транспортом роботодавця в осінньо-зимовий час.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).