У Золотоноші популярними стали послуги з пільгових перевезень, які відповідним категоріям громадян надає міська соціальна служба. Особливо вони пожвавилися в зимовий період. Як розповіла “Урядовому кур’єру” начальник територіального центру соціальної допомогиЛюдмила Неліна, ці послуги надають двома транспортними одиницями: соціальним таксі і спеціалізованим бусом.

Соціальні поїздки пролягають до закладів реабілітації громадян з особливими потребами після проведеного лікування. Чимало людей поважного віку, яким за рішенням суду призначають виплати як дітям війни через Пенсійний фонд, завдяки соціальному таксі дістаються до банків. Пільгові перевезення допомогли й стабільній роботі реабілітаційного відділення для дітей, транспортуванню яких не завадила зимова негода. Тим більше, що в Золотоношу з Тернополя приїхав спеціаліст із реабілітації, який займається з дітьми з особливими потребами.

Нагадаємо, що Центр соцдопомоги тісно співпрацює з благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло». Ця співпраця почалася з реалізації гранту зі створення студії гончарного мистецтва «Мальва». Наступним кроком стало написання нового грантового проекту анонсованого Фондом в межах Черкаської області.

На першому етапі між Черкаською ОДА та БО «Фонд родини Нечитайло» був підписаний меморандум про співпрацю, основною метою якого стало придбання чотирьох спеціально обладнаних автомобілів для перевезення людей з інвалідністю та мало мобільних груп населення. В ході відбору з 27 районів області такі автомобілі отримали Умань ( територіальний центр), Звенигородка ( інтернат), Золотоноша (Центр соціальної допомоги) та Чорнобай (територіальний центр).

Фонд родини Нечитайло передав соціальним установам мікроавтобуси спеціально переобладнані. Нові машини створюють додаткові можливості для вільного пересування людей з обмеженими можливостями та супроводжуючих осіб – соціального працівника, медиків чи родичів пасажира.

Для користування послугою, одержувачу необхідно звернутися в Золотоніський міський центр соціальної допомоги. Він знаходиться на Благовіщенській 87. Номери телефонів для інформації та оформлення заявок – (04737) 5 38 52, (097) 255 33 08. З умовами користування можна ознайомитись на офіційний сторінці проекту – http://zolo.gov.ua/sotsial-ne-taksi/.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).